1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Makineler
  3. ATLANTIK MAKINA

ATLANTIK MAKINA

ATLANTIK MAKINA bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, ATLANTIK MAKINA bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Makineler

ATLANTIK MAKINA HAKKINDA

ATLANTİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş. kurulduğu 1993 yılından bu yana Endüstriyel Çamaşırhane ve Kuru Temizleme tesislerinin projelendirilmesi ve satışı ile satış sonrası servis hizmetlerini yürütmekte ve konusunda ülkemizin önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.

ATLANTİK kurulumunu yaptığı operasyonel verimliliği yüksek tesisler sayesinde yatırımcıların birinci tercihi olmakta ve verilen teknik servisin kalitesi ve hızı ile de ülkemizde tartışılmaz üstünlüğe sahip bulunmaktadır. Tesislerin projelendirilmesinde uluslararası normlara göre yerleşim ve iş akışını ön planda tutarak, ilk yatırım ve iyileştirme çalışmalarını da başarıyla yürüten ATLANTİK, mevcut tesislerin iyileştirilmesi çalışmalarında oldukça önemli yol kat etmiştir.

VIZYON & MISYON

Tek bir makina veya ekipmandan komple anahtar teslimi tesis kurulumuna kadar her türlü Çamaşırhane ve Kuru Temizleme tesisinin kurulumunu yapan ATLANTİK, sadece ülkemizde değil, komşu ülkeler ve Türki Cumhuriyetler ile Pakistan’dan – Karayipler ’e, Belarus ’dan Burkina Faso’ya kadar geniş bir coğrafyada gerçekleştirdiği projeler ve çözümlerle ün salmıştır.

Dünyadaki konu ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip eden ATLANTİK, en yeni ve modern uygulamaları ülkemize daima ilk getiren firma olmuştur. Bu yeniliklerde temel felsefe, çevre ve insan sağlığı temelinde verimli ve ülke menfaatlerimize uygun çözümler olmuştur. 

“Satışla bitmeyen dostluk” temel felsefesi ile hareket eden ATLANTİK, doğru projelerde yatırımcıların “Çözüm ortağı” olma arzusu ile geleceğe emin adımlarla ilerlemektedir.

  1. Konfeksiyon Makineleri
  2. Üretim ve İşleme Makineleri
  3. Düğün, Davet ve Organizasyon

ATLANTIK MAKINA Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

ATLANTIK MAKINA Şartlar & Koşullar

ATLANTIK MAKINA Fotoğraflar

ATLANTIK MAKINA 0
ATLANTIK MAKINA 1
ATLANTIK MAKINA 2

Makineler Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör