Asmay Dondurma

Asmay Dondurma Bayilik Açıklaması

Asmay Dondurma Bayilik

Asmay Dondurma Bayilik ve Bayilik Başvurusu Asmay Dondurma Bayilik ile ilgili bilgi sitesinde şuan için mevcut değil. Asmay Dondurma bayilik hakkında detaylı bilgi almak isteyenler (bayilik şartları, bayilik yatırım maliyeti, bayilik destekleri vs...) gibi konular için firma ile iletişime geçebilir gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Asmay Dondurma Bayilik başvurusu yapmak isteyenler bu bayilik formu linke tıklayarak Asmay Dondurma Bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvuru Asmay Dondurma Bayilik Hakkında : Asmay Gıda Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. kuruluşundan bu yana kısa bir süre içerisinde hem işletme kapasitesini hızla artırmış, hem de her zaman beğeni ile aranan ürününü piyasıya arz etmiştir. Asmay, tescilli markalarından biri olan ASMAY markası altında üretimini yaptığı dondurmasıyla, K.Maraş Dondurmacılığının gelişmesinde önemli roller üstlenmiştir. Kuruluşundan beri sektörde belli bir yeri olan Asmay bulunduğu konumu; kaliteyi, yenilikçiliği, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olmasına borçludur.

Yaptığı istikrarlı yatırımlarla modern teknolojiyi takip eden firmamız, profesyonel kadrosu ile de sektörün “birikimlerini” daima müşterinin lehine çevirmesini bilmiş ve uygun fiyatı, kalite ile birlikte sunabilen firma olma özelliği dolayısıyla, gururla fakat bir o kadar da mütevazi ticari hayatını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktadır. Firma olarak ürünlerimizi satan, kullanan ve tüketen herkesi müşteriden öte, dost olarak kabul eden bir anlayış doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürme ve sizlere en mükemmel hizmeti verme kararlılığı içinde olduğumuzu bilgilerinize sunarız.

 

 

Asmay Dondurma Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR