Arsi̇n Enerji̇

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Elektrik Bayilikleri

ARSİN ENERJİ Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ARSİN ENERJİ Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

Arsin Enerji İnovasyon ve Çevre, Enerj ve Çevre ana başlıkları altında 1996’dan bu yana Türkiye ve Dünya’nın  farklı bölgelerinde iş ortaklarıyla ve tecrübeli mühendisleriyle hizmet vermektedir.

Enerji ;Çöp Gazı(Landfill), Biyogaz, Kojenerasyon  konularında satış, anahtar teslim kurulumu, servis ve yedek parça hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Türkiye ve Almanya’da faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Şirketimizin kalite kontrol yönetmelikleri DIN EN ISO 9001 standardına göre teyit edilmiştir.

Evrensel çevre duyarlılığı ilkesiyle yola çıkan Arsin Enerji; iklim değişikliğiyle mücadele konusunda sera gazı salımında azaltım veya sınırlama taahhüdünü içeren Kyoto Protokolü esaslarına uygun  projeler gerçekleştirmektedir.

Arsin Enerji  arıtma tesisleri Avrupa Birliği Konseyi’nin 75/160/EEc nolu yönetmeliğine ve Alaska Yönetmeliğine göre yüksek kalite standartlarına uygundur.

Şirketimiz Türkiye ve diğer ülkelerin çevre,enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji konusundaki mevzuatlarına uygun olarak yeterli ve gerekli tecrübeye sahiptir.

MİSYON

Arsin Enerji Sistemleri öncelik olarak  yatırımcılarımızın ucuz ve kesintisiz enerji ve çevre taleplerinin karşılanması için çalışmayı benimsemiştir.

VİZYON

Sürdürülebilir büyüme ile faaliyet gösterilen enerji ve çevre sektörlerinde benzersiz ve dinamik bir kuruluş olarak Türkiye’de ve dünyada lider şirketler arasında yer almak.

HEDEF

Arsin Enerji , ülkemizde yenilenebilir enerji alanında yaklaşık 40 MW’lık,  hedef pazarlarımızda ise toplamda 70MW’lık  bir enerji kurulumunu hedeflemiştir.

Şirketimizin merkez ofisi Ankara’da bulunmaktadır.

ARSİN ENERJİ Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR