Arel

Arel Bayilik Açıklaması

Arel Bayilik

Arel Hakkında : Bir aile şirketi olan AREL, 1987 yılında Aydın Arcağ tarafından kurulmuştur. 1961 yılından bu yana imalat sektörünün içinde olan firma kurucusu Aydın Arcağ; dizel kaynak makinesi, jeneratör ve konvertörlü tip beton vibratörleri gibi ürünlerin Türkiye'deki ilk tasarımını ve yerli imalatını gerçekleştirmiştir. Bir dünya markası olmayı hedefleyen AREL'in 1987'de başlayan yolculuğu başarılarla dolu uzun bir süreci geride bırakmıştır. Bu zaman içerisinde AREL; her zaman daha iyisinin ve daha kalitelisinin yapılabileceğini kendine ilke edinerek, gelişen teknolojiye uyum sağlamak amacıyla altyapı çalışmalarına önem vermiş ve ürün tasarımında sürekli yeni gelişmelere imza atmıştır. 

Arel Bayilik ve Bayilik Bilgileri Geniş ürün yelpazesi, esnek üretim altyapısı ve konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla her zaman müşteri odaklı bir kalite politikası izleyen AREL, başarısının en büyük ölçüsünü müşteri memnuniyeti olarak benimsemiştir. Bu doğrultuda, üretim aşamasında gösterdiği duyarlılığı, satış sonrası hizmetler ve serviste de kanıtlamış, müşterilerine 1 yıl ürün garantisi ile beraber her koşulda sınırsız servis imkanı sağlamıştır. Gelişimini sadece üretim teknolojisi ile sınırlamayan AREL, yeniden yapılanma çalışmalarına her aşamada önem vermiş ve kalite konusundaki hassasiyetini ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi alarak kanıtlamıştır.

Her zaman daha ileriye gitmeyi amaçlayan AREL, gücünü aldığı müşterilerine verdiği hizmet kalitesini arttırabilmek için sürekli çalışmak zorunda olduğunun bilincindedir. Yurt içinde birçok bölge ve şehirde yetkili bayilerimiz ve servislerimiz mevcuttur. Satış sonrası müşteri memnuniyeti ve hizmetlere önem veren AREL, yetkili servislerde gerekli donanım ve uygun ortamın sağlanması konusundaki hassasiyetini güncel denetimler ile ve sürekli iletişim halinde olarak korumaktadır. Yurt içinde bulunan yetkili servis ve bayilerimize ulaşmak için bizi arayınız. 

Arel Ürünleri

  • Vibratör
  • Konvertör
  • Jeneratör
  • Dizel Kaynak Makinesi
  • Mobil Aydınlatma Jeneratörü (Işıldak)
  • Ağaç İşleme ve Spindle Motoru
  • Yer Takat Kaynakları (GPU)
  • Alternatör

 

Arel Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR