APEX Halı Bayilik Açıklaması

Apex Halı Bayilik

Apex Halı, Halıda moda kavramının Türkiye'ye yerleşmesinde büyük hizmet veren bir marka olarak 1994 yılından bu yana Türkiye genelinde 60'ın üzerinde 1000'i aşkın bayide satılmaktadır. Halılar, kilimler, ev tekstili, banyo halıları üzerine ürünleri bulunan firmanın bayilik şartları aşağıdaki gibidir.

APEX Bayisi olmak için

 Apex Halı Firmamızı temsil konusunda gerekli nitelikleri haiz olmalıdır. Ulusal etapta satışı yapılan en az bir ürünün bayiliğini yapmış, bayi ve kanal satış deneyiminde başarısını kanıtlamış olmalıdır. Bayi, APEX dışındaki ürünlerin satış ve hizmetlerde serbesttir. Başvuruda bulunan firma/satıcı/bayi adayı, ürünnlerimizin müşterilere satışında; gerekli satış desteği verebilecek eğitimli personel yapısına sahip olmalıdır. Firma, sahipleri, ortakları, yöneticiler veya kişiler, T.C. kanunlarına göre Yasaklılar listesinde olmamalıdır.

Bayimiz olmak içn ilk önce hangi tür bayilik yapmak istediğinizi belirlemelisiniz. Ardından web sitemizdeki bayi başvuru formunu doldurarak ya da formunuzu 212 675 06 96 nolu fakslayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz istihbarat ve kredilendirme servisimiz tarafından incelenecek ve başvurnuzun uygun bulunması durumunda tarafınızla iletişime geçilecek ve sipariş, ürün grupları , ödeme gibi konularda tarafınıza detaylı bilgi verilecektir. Apex Corner , Shop ve bölge bayiliği olmak üzere üç ayrı bayilik vermektedir. 

 

APEX Halı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR