Anti̇sli̇p

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Zemin Uygulamaları Ürünleri Bayilikleri

ANTİSLİP Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

ANTİSLİP Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Hollanda   Medicosocial B.V. ve İTAŞ Teknopark İzmir Ticaret AŞ ı VE ANTSLİP Yapı malzemeleri Ortaklığı ile Faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız ; Bireylerin ve firmaların, kaygan zeminlerde kayarak düşme, yaralanma ve hatta ölümlere varan tehlikelere karşı risklerini en aza indirmek amacıyla tasarlanmış ürünlerin satışını ve uygulamasını yapmak üzere kurulmuş bir kimya ve teknoloji firmasıdır.


Kaymayan zemin, kaymaz zemin ya da zemin kaydırmazları konusunda bir çok farklı ürüne sahip olan Anti Slip markasının, Türkiye  distribütörlüğünü alarak ve ithalatını yaparak faaliyet hayatına girmiş  bir firmadır.

Amacımız, Anti Slip ( kaydırmaz ) özelliklere sahip diğer ürünlerle beraber ürün gamımızı zenginleştirmek ve bu konuda karşılanmamış ihtiyaçlara cevap verebilen dürüst, itibarlı ve kaliteli ürünleri ve hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede yakalamış köklü bir firma olmaktır.

Gerek sahip olduğumuz bilgi birikim, gerek distrübütörü olduğumuz Anti Slip markası altında yer alan anti-slip ürün yelpazesinin performansı ve kuruluşundan bu yana geçen kısa süredeki referanslarımız ile sizlerin zemin kaydırmazlığı ya da anti-slip flooring diye bilinen bu konuda her türlü sorununuza radikal ve performanslı çözümler üreten bir numara firma olduğumuzu inançla ve güvenle söylüyoruz.

ANTİSLİP Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR