Anatolia Dizayn Group

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
İnşaat Hizmeti Bayiliği

Anatolia Dizayn Group Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Anatolia Dizayn Group Bayilik Açıklaması

Anatolia Dizayn Group Hakkında

ANATOLIA DIZAYN GROUP çağdaş ve seçkin inşaat projelerini uygulayan ve kendi çizgisini de bu projelere katabilen iyi bir “Tasarım,Proje ve Uygulama” firmasıdır.
İdealimiz dünya standartlarına uygun kalite ile üretilmiş ara ürünlerden DREAMSWALLPAPERS&FABRIC , AHŞAP KAPI , Lamine PARKE ve mantar PARKE‘den yararlanarak en iyi mimarlık ve iç mimari çözümlerini bulmak ve bunları toplum yararı gözeterek yaşam ünitelerine dönüştürmektir. Bu uğurda attığımız her adım sevgi ve paylaşım ruhunu yansıtacaktır.
Potansiyel müşterilerimiz, imaj ve vizyonun önemini bilen yatırımcı ve kişiler, Kaliteli ürün ve iyi hizmeti arayan tüm yatırımcı ve girişimcilerdir.

Casedeco , Casedeco Fabrics , Texdekor , York , Decori&Decori , Esedra Lusso ve Tekko duvar kağıdı markalarının Güneydoğu Anadolu bölge bayisiyiz. Arlin , Coordone , Desima , Giardini , James Brindley , Papermoon ve Zuber markalarının ithalatını gerçekleştirmekteyiz .

Ürün gamımızda , doğal malzemelerden üretilen %100 el yapımı olan özel duvar kaplamaları koleksiyonları da yer almaktadır. Ayrıca lamine ve masif parke ithalatı yapan firmamız bu konuda dünyada söz sahibi olan alman parador firmasınında temsilciliğini yürütmektedir. Ve ürün yelpazesinin , makine parkını ve teknik ekip anlayışını sürekli geliştiren firmamız , konut müşterilerinin yanında büyük inşaat firmalarının da tercihi olmaktadır.

ÇEVRE DOSTU ÜRÜN GRUPLARIMIZIN , ÜRETİMİNDE KULLANILAN AĞAÇLARIN TEMİN EDİLDİĞİ ORMANLARIN SÜREKLİLİĞİNE ÖNEM VERİLMEKTEDİR.BASKIDA KULLANILAN MÜREKKEPLER SU BAZLIDIR.ÜRÜNLER ORGANİK PAMUKTAN ÜRETİLMEKTEDİR.ANATOLIA DIZAYN GROUP TÜKETİCİLERİNİ KİMYASALLARA KARŞI KORUMAKTADIR.

Anatolia Dizayn Group Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR