Alvino Led Lighting

Alvino Led Lighting Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Alvino Led Lighting Bayilik Şartları

Yerli üretim Led Sokak Lambası ,yerli üretim Led Projektör Ve Diğer Led Aydınlatma ürünlerini Bölgesinde Pazarlayacak ,dağıtımını Yapacak Ve Pazarlama Ağını Kuracak Bayiler Aranmaktadır.2018 Yılı İtibarı İle Led Aydınlatma Pazarı Büyümekte Ve Led Dönüşümleri Hızlanmaktadır.

Alvino Led Lighting Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Şirketimiz kuruluşundan bu yana, başarı ile sunduğu ve geliştirdiği ürünler sayesinde, yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında, nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır.

İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla, tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. 

Yarattığı katmadeğer ve istihdam olanaklarıyla, ülke ekonomisi için üretmenin çok önemli olduğunun bilincindeyiz.

Alvino Led Aydınlatma olarak; led projektör, led sokak lambası, led bar, led linear, led wallwasher, led atölye lambası ve led panelüretiminde yerli malı üretimine önem vererek hizmet vermekteyiz.

Geleceğimiz için, sürdürülebilir bir nesil için, ülkemiz ve yarınlarımız için çalışıyor ve her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek AR-GE çalışmalarına önem vererek üretmeye devam ediyoruz

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: Led Aydınlatma
  • Kuruluş Yılı : 2007

 

Alvino Led Lighting Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR