Alsancak Unlu Mamüller

Lüks Fırın Konseptiyle İzmir’den Sonra Farklı Illerde De Büyümeyi Hedefleyen Alsancak Unlu Mamulleri Birbirinden Leziz Ürünleri Ile Hedef Kitlesinin Kalbini Fethediyor.

Alsancak Unlu Mamüller Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* Alsancak Unlu Mamuller bayilik ücretlerinin lokasyon ve dükkan alanına göre değişiklik gösterse de ortalama olarak 500 bin TL dolayında olduğu bilinmektedir.

Alsancak Unlu Mamüller Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Alsancak Unlu Mamüller Bayilik Şartları

Uygun Niteliklere Sahip En Az 80 M2 İşletme Bulunması
Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunması
Güler Yüzlü Hizmet Anlayışının Benimsenmesi
İşletme Hijyenine özen Gösterilmesi

Alsancak Unlu Mamüller Bayilik Açıklaması

Alsancak Unlu Mamüller Bayilik

İzmir’in Torbalı ilçesinde 1924 yılında faaliyetlerine başlayan firma; Alsancak’ta açtığı “Alsancak Unlu Mamuller” mağazası ile marka bilinirliğini arttırmıştır. Bayilik veren firmalar arasında yüksek talep görenlerden biri olmayı başaran Alsancak Unlu Mamuller; birbirinden leziz tatları ile ve işletmelerindeki değişmeyen hizmet kalitesiyle İzmir’den başka illere de franchise vermektedir. 

Ürün yelpazesini sürekli geliştiren, yepyeni tatları hedef kitlesiyle buluşturan Alsancak Unlu Mamuller yenilikçi konseptiyle butik pastane havası yaratmaktadır İzmir’in en prestijli ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde açılan Alsancak Unlu Mamuller mağazaları yatırımcılarına yüksek karlılık bırakmaktadır. İzmir’in meşhur tatlarıyla başlayan yolculuğunu soğuk tatlarla, ev yapımı kurabiyelerle, tartlarla ve çıtır lezzetleriyle maceraya dönüştüren Alsancak Unlu Mamuller bayilik almak isteyen yatırımcıların dikkatini çekmektedir. 

Ürünlerinde kullanılan hammaddelerin kalitesi, sterilliği ve mağaza konseptiyle hedef kitlesini ağırlayan Alsancak Unlu Mamuller bayilik vereceği girişimcilerin önemli standartları da karşılamasını beklemektedir. Henüz ulusal çapta olmasa da başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi’nin genelinde oldukça sevilen Alsancak Unlu Mamuller başarılı girişimcilerle büyümeyi hedeflemektedir. 

Alsancak Unlu Mamuller Bayilik Şartları

Alsancak Unlu Mamuller bayilik almak isteyen girişimcilerin yaklaşık 500 bin TL’lik bir sermayeye sahip olması gerekir. 40 bin USD’lik franchise bedeli de dahil olmak üzere yaklaşık 80 m2 lik bir işletme için 500 bin TL harcayan yatırımcılar doğru lokasyon seçimi yaptıklarında  kısa sürede yatırımlarının karşılığını alabilmektedir. 

Alsancak Unlu Mamuller markasının temsilcisi olmak ve yüksek cirolar tutturmak için işletmenin yerinin özenle seçilmesi gerekir. Kahvaltı ve öğle öğünleri için pratik lezzetler sunan bu işletmenin dış alanının olması hedef kitleyi tutundurmak için önemlidir. Yaya trafiğinin yoğun olduğu caddelerde, iş merkezlerinin yoğun olduğu konumlarda ve üniversite yakınlarında büyük bir karlılık sunan Alsancak Unlu Mamuller bayilik fikri hayata geçirilmeden lokasyon seçimi dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. 

Gıda sektöründe bayilik veren tüm markalar gibi Alsancak Unlu Mamuller firması da ürünlerinin satıldığı işletmenin temizliğine ve ürünlerinin nasıl saklandığına özen göstermektedir. Alsancak Unlu Mamuller bayilik alacak olan girişimcilerin hizmet ve hijyen standartlarını mutlaka karşılaması gerekir. Hizmet verilen sektörün gıda sektörü olması ve Alsancak Unlu Mamuller markasının edindiği marka prestiji girişimcilerin birçok konuda dikkatli olmasını gerektirebilir. Bu konularda yeterli çabayı harcamayan girişimcilerle bayilik sözleşmesi feshine giden anlaşmazlıklar yaşanabilir. 

Alsancak Unlu Mamuller Bayiliği Almak Karlı Mıdır?

Gıda sektöründe yatırım yapmak; özellikle sevilen ve çok beğenilen lezzetler sunmak tüm yatırımcılara kazandırır. Kalabalık illerde ve işlek lokasyonlarda açılan Alsancak Unlu Mamuller bayilikleri de dolayısıyla yatırımcıların yüzünü güldürmektedir. 

Firmanın tanınması ve ürünlerinin sevilmesi girişimcilerin en önemli avantajı olarak düşünülebilir. Markanın gençlerin hedefinde olması, sosyal medya paylaşımları ve enfes tatları da bu avantajları bir nebze daha arttırmaktadır. 

Alsancak Unlu Mamuller ürün yelpazesini sürekli genişleten ve hedef kitlenin nabzını iyi tutan bir firmadır. Sisteminin oturmuş olması ve köklü geçmişi girişimcilere sunulan desteklere de yansımaktadır. Alsancak Unlu Mamuller dükkanlarında hem sıcak hem soğuk içeceklerin satılması; tuzlu ve tatlı ürünlerin yer alması yatırımcıları cezbeden diğer önemli husus olarak düşünülebilir. 

Alsancak Unlu Mamuller bayilikleri ile ilgili fikir almak, marka yetkilileri ile görüşmek ve karlı bir yatırım yapmak için siz de Alsancak Unlu Mamuller bayilik başvuru formu doldurabilir, Alsancak Unlu Mamuller bayilik şartları ile ilgili detaylı bilgi alıp prestijli ve hareketli bir işin sahibi olabilirsiniz. 

 

Alsancak Unlu Mamüller Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR