Algida Dondurma

1990 Yılından Itibaren Türkiye’de Faaliyetlerini Başlatan Algida Dondurma, Birbirinden Çeşitli Dondurmaları Ile En Çok Tercih Edilen Dondurma Markaları Arasında Yer Almaktadır.

Algida Dondurma Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Algida Dondurma Bayilik Şartları

Algida Tarafından Belirlenen Satış Fiyatlarına Uymak
Algida ürünlerinin Satış Standartlarının Karşılandığı Lokasyon Bulmak
Marka Değerlerini Benimsemek Ve Müşteri Memnuniyeti Sağlamak
Algida’nın Sağladığı Dondurma Dolaplarını Amacına Uygun Olarak Kullanmak
Algida Dondurma Dolaplarının Görünürlüğünü Sağlamak

Algida Dondurma Bayilik Açıklaması

Algida Dondurma Bayilik 

Dondurma bayiliği almak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Algida bayilik fırsatları devam ediyor. Algida bayilik almak isteyen girişimciler bu bayilik fikrinin karlılığını ve geniş bir hedef kitlesine hitap etme şansını değerlendirmek istiyor. 1990 yılından bu yana Türkiye’de paketli dondurma denildiğinde akla ilk gelenler arasında yer alan Algida Dondurma, Unilever’e bağlı bir marka olarak Türk damak tadına hitap eden dondurma çeşitleri çıkarmaya devam ediyor. Dondurma mevsimi kavramının kaybolması ve dondurmanın yıl boyu tüketilmesi Algida Dondurma bayilik  tercihlerinin avantajlarını arttırıyor. 

Kaliteli hammaddelerden üretilen Algida dondurma çeşitleri yediden yetmişe tüm tüketiciler tarafından severek tüketiliyor. Uygun fiyatlı ürünler sıcak yaz aylarında tatlı ve serinleme ihtiyacını karşılamak isteyenleri mutlu ederken Algida Dondurma bayiliği alan girişimcilerin karlılığı çoğalıyor. Algida Dondurma çeşitlerinin satış hakkını alan işletmeler ürün çeşitliliklerini arttırırken hedef kitlelerine sundukları hizmet kalitesini de çoğaltmış oluyor.

Algida Dondurma bayilik vereceği girişimcilere dondurma dolaplarını ve dondurma çeşitlerini temin ediyor. Yapılan dondurma satışı üzerinden bayilerin para kazandığı bu iş modelinde işlek yerdeki lokasyonların kazançları tatmin edici düzeyde oluyor. Pratik bir şekilde tüketilen ve her bütçeye hitap eden dondurma çeşitliliği ile Algida bayilik alan girişimcilere çapraz satış imkanı da sunuyor. 

Mevcutta işletmesi olan girişimciler dükkanlarında Algida dondurma ürünlerini satabilirken, Algida bayilik modeli girişimciler arasındaki işbirliğini de destekliyor. İşletme sahibinden izin alıp Algida ürün satışı yapılması da değerlendirilebilecek iş fikirleri arasında yer alıyor. 

Algida Dondurma Bayilik Şartlar

Algida bayilik şartları ile ilgili internette birçok bilgi olsa da bayilik şartları ile ilgili en net bilgiler firma ile yapılan görüşmeler sonucunda elde edilebilir. Ürünlerin kar marjı ve bayilerin sorumlulukları net bir şekilde öğrenildiğinde; şartların uyuşması halinde dönemsel ya da yıl boyu Algida Dondurma satışı yapılabilir. 

Algida bayilik vereceği girişimcilerden belirlenen ücretlerin dışına çıkılmaması şartı koyuyor; Algida dolapları ise Algida’nın mülkiyetinde kalmaya devam ediyor. Algida Dondurma ürünlerinin satılacağı işletmelerin bulunduğu lokasyon da firma tarafından titizlikle inceleniyor. Satış potansiyeli ve rekabet düzeyi yüksek olan lokasyonlar firmanın tercihi haline geliyor.

Algida Dondurma Bayilik Almanın Avantajları

Algida Dondurma; kalitesi ve lezzet çeşitliliği ile deneyen herkes tarafından çok seviliyor. Yıllardır ülkemizde faaliyet göstermesine de bağlı olarak bu marka 7’den 70’e herkes tarafından biliniyor. Algida dondurma bayiliği almayı düşünen girişimcileri en çok cezbeden unsur da şüphesiz markanın bilinirliği ve markaya duyulan güven olarak ön plana çıkıyor. 

Algida; yüksek marka bilinirliğine rağmen reklam ve pazarlama faaliyetlerine çok önem veriyor. Özellikle bahar aylarında başlayan kapsamlı reklam çalışmaları ile neredeyse Algida adı altında satılan tüm dondurma markalarının tanıtımı yapılıyor. Bayilik veren firmalar arasında en önemli seçim yapma kriteri olarak gösterilen reklam çalışmaları Algida Dondurma tarafından başarıyla karşılanıyor.

Algida bayiliklerinin sunduğu diğer bir avantaj da ürün çeşitliliğinden kaynaklanıyor. Bireysel ya da aile boyu tüketimine uygun şekilde piyasaya sunulan lezzetli ve yenilikçi dondurma çeşitleri yaz kış demeksizin büyük talep görüyor. Tüm bu avantajlar düşünüldüğünde de Algida bayilik fırsatları, bahar aylarında girişimcilerin en çok aradığı bayilik ilanları sıralamasında zirvede yer alıyor.  

Algida Bayilik Ücreti 2018

Algida bayilik ücreti 2018 yılında da merak edilmeye devam ediliyor. Ancak ne yazık ki marka tarafından Algida bayilik ücreti ile ilgili yapılmış net bir açıklama yok. Bayileri ile birebir ilişki kurmak isteyen firma kendileriyle iletişime geçildiği takdirde bayilik almak isteyenlerle detaylı görüşmeler gerçekleştiriyor ve kazanç modeliyle ilgili tüm detayları aktarıyor. Algida’nın bayilik ücreti adı altında bayilerine sunduğu ürünler ve dondurma dolabı ile ilgili teminat isteme hakkı bulunuyor. 

Algida Dondurma Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR