Albert Genau

%100 Türk Markası Olan Albert Genau, Işıldak Group’un Tescilli Markalarındandır. Geniş Ürün Yelpazesi Ile Farklı Kitlelere Hitap Eden Firma Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Albert Genau Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Albert Genau Bayilik Şartları

Yatırım İçin Gerekli Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Kurumsal Bir Firma İle çalışmanın Sorumluluğunun Farkında Olmak
Müşteri Memnuniyetini ön Planda Tutmak
Temiz Bir Ticari Sicile Sahip Olmak

Albert Genau Bayilik Açıklaması

Albert Genau Bayilik

2002 yılında balkon/cephe camlama konusunda faaliyetlere başlayan Albert Genau, %100 tescilli bir Türk markasıdır. Firma, Işıldak Group’un yaklaşık otuz ülkede tescilli markalarındandır. Firma hem marka bilinirliği hem de üstün kalitesi nedeni ile bayilik veren firmalar arasında en çok rağbet görenlerin başında gelmektedir.

Albert Genau Bayilik Şartları

Albert Genau, hem mevcutta balkon camlama işi yapan hem de bu sektöre yeni girmek isteyen, vizyon sahibi girişimcilere bayilik fırsatı vermektedir. Firma için önemli olan kurumsal bir marka ile çalışmanın avantajlarının bilincinde olan, piyasadaki rakipleri arasında fark yaratmak isteyen ve gelişime açık bayilerle işbirliği içerisine girmektir. Albert Genau Bayilik şartları ile ilgili olarak firma ile iletişime geçerek detaylara ulaşabilirsiniz.

Albert Genau Bayilik Avantajları

Balkon/Cephe Camlama konusunda faaliyet gösteren firma, Türkiye’de henüz böyle bir sektör oluşmamışken pazara girmiş ve üstün kalite anlayışı sayesinde sektördeki konumunu her geçen gün daha da güçlendirmiştir. Bu durum sektörün öncülerinden olan firmanın büyük bir paya sahip olmasını sağlamaktadır. 2003 yılında “Isı bariyerli balkon – cephe camlama sistemi” ile Türkiye’de ve yurtdışında incelemeli patent alma hakkı kazanan Albert Genau, İstanbul’da ilk balkon camlama üretim merkezini açarak, balkon camlama üretici bayilik yapısının temellerini de atmıştır.

Firmanın tüm alt birimlerinin ortak bir veri tabanı kullanması, süreçlerin daha verimli yönetilmesini ve üretimden müşteriye kadar uzanan tüm aşamaların eksiksiz olarak tamamlamasını sağlamaktadır. Firma perakende ve bitmiş ürün satışı yapmamakta ve Albert Genau bayilik sistemi üretici bayilik esasına dayanmaktadır. Albert Genau bayileri üretim ve montaj aşamalarını gerçekleştirmektedir. Firmanın bayilerine uyguladığı belirli bir satış kotası ya da sipariş zorunluluğu bulunmamaktadır. 

Albert Genau Bayilik Destekleri

Albert Genau bayilik alan tüm girişimcilere; cephe stickerı, tulum, taşınabilir araç standı, tabela gibi ürünleri de kapsayan ve toplamda 23 parçadan oluşan, üretici bayilik paketini standart olarak göndermektedir. Bunun yanı sıra tüm bayilere ücretsiz olarak firmanın genelinde kullanılan bir bilgisayar programı verilmektedir. Bu program maliyet analizi yapmak, fiyatları ve cam ölçüsü ile profil kesim listelerinin hesaplanması için kullanılmaktadır.

Bayiler Albert Genau tarafından eğitime tabi tutulmaktadır. Eğitim, bayinin kendi almış olduğu bir işi kendi işyerinde birlikte yapmak suretiyle işbaşı eğitimi olarak verilmektedir. Ayrıca; firmanın teknik eğitim ekibi bayi çalışanlarına bilgisayar programı, imalat ve montaj şekilleri hakkında eğitim vermektedir. Bununla birlikte Albert Genau bayilik alanlar yalnızca işe başlangıç aşamasında değil, düzenli olarak firmadan teknik destek almaya devam etmektedir. Firmanın bu işe gösterdiği özen, genel merkezlerinde yalnızca bayilere teknik destek vermek için kurulmuş bir birim olmasından da kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Teknik çizimden animasyona kadar her türlü görselleştirme desteği sağlayan ekip, bayilerin potansiyel işleri almaları aşamasında piyasada rekabet üstünlüğü sağlamaktadır. Tüm ürünleri için T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın onayladığı 2 yıllık garanti belgesi veren Albert Genau, satış sonrası destekleri ile de müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır. Geniş ürün yelpazesinde ucuzdan pahalıya pek çok ürünü barındırması nedeni ile bayilerinin her kesimden müşteriyi kendisine çekmesine ve kısa sürede karlı bir işletme haline dönüşmesine fırsat vermektedir. 

Eğer bu sektörde yer almak ve Albert Genau bayilik alarak karlı bir yatırım yapmak istiyorsanız, Albert Genau bayilik başvuru formu doldurabilir; firma yetkilileri ile Albert Genau bayilik şartları hakkında detaylı görüşmeler yapabilirsiniz.

Albert Genau Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR