Aksa Jeneratör

Aksa Jeneratör Bayilik Açıklaması

Aksa Jeneratör Bayilik

Aksa Jeneratör Bayilik Hakkında : 1968 yılında Ali Metin Kazancı’nın kurduğu elektrikli motor fabrikasıyla üretim yolculuğuna başlayan AKSA, 1984 yılında ilk jeneratörünü üretmiş ve kısa zamanda elektrik enerjisi temini için makine ve donanım üretimi konusunda uzmanlaşarak, dünyadaki sayılı jeneratör üreticilerinden biri olmuştur. 1994 yılında Aksa topluluğunun Kazancı Holding adı altında holdingleşmesi ve yeniden organizasyonu ile Aksa Jeneratör bugünkü yapısına ulaşmıştır. Uzun yıllardır Türkiye jeneratör pazarının lideri olan Aksa, Türkiye’nin en büyük 200 sanayi kuruluşu ve ihracatçı firması arasında yer almaktadır. 

Aksa Jeneratör Bayilik Aksa Jeneratör, İstanbul (Türkiye, 20.000 m² kapalı alan) ve Changzhou (Çin, 100.000 m² kapalı alan) şehirlerinde bulunan üretim tesislerinde;1 kVA ile 2500 kVA arası benzin, dizel ve doğal gaz yakıtlı jeneratörler, marin yardımcı jeneratörleri, aydınlatma kuleleri ve jeneratör donanımları üreterek sektörünün lider ve öncü kuruluşlarından biri olmuştur.  

Aksa Jeneratör Bayilik ve Bayilik İletişim Bilgileri Üretiminin %50’den fazlasını ihraç eden Aksa Jeneratör, Asya, Avrupa ve Afrika’da bulunan 12 ofisi ile, küresel sektörde ilk 10 firma arasında yer almaktadır. Doğalgazlı jeneratörlerin dünyadaki ilk üreticilerinden olan Aksa Jeneratör’ün, senkron jeneratör projelerinde tartışmasız üstünlüğü bulunmaktadır. Ar-Ge yatırımları ile daha düşük yakıt sarfiyatlı, daha düşük ses seviyeli ve çevre dostu jeneratörler üzerinde sürekli çalışan Aksa Jeneratör her zaman değişimin öncüsü olmak için teknoloji yatırımlarını sürekli olarak artırmaktadır.

Aksa Jeneratör Bayilik Ürünleri

  • Benzinli Jeneratörler
  • Dizel Jeneratörler
  • Doğalgazlı Jeneratörler
  • Marin
  • Aydınlatma Kuleleri

Aksa Jeneratör Bayilik Başvurusu

Aksa Jeneratör Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimci / yatırımcılar vermiş olduğum bu linkten Aksa Jeneratör Bayilik Başvurusu Formu giriş yaparak Aksa Jeneratör Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz. Aksa Jeneratör Bayilik, Aksa Jeneratör Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler aşağıda veröiş olduğum iletişim numalarından firma ile irtibat kurabilirsiniz.

 

Aksa Jeneratör Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR