Akka Asansör

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
İnşaat Hizmeti Bayiliği

AKKA Asansör Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

AKKA Asansör Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

2004 yılında çalışmalarına başlayan AKKA Asansör Otomasyon İnşaat  San.  Tic. Ltd. Şti. müşteri beklentileri, kalite standartları, satış sonrası teknik servis desteği, genç ve dinamik kadrosuyla sektörün ihtiyacı olan tüm ürünleri kendi ar-ge  departmanı içerisinde tasarlayarak kısa zamanda teknolojik gücünü ve kalite anlayışını ortaya koymuştur. Sektörde tespit etmiş olduğu eksikler ve olması gerekenler  doğrultusunda KOSGEB ,Teknopark, Tübitak ve endüstriyel uygulama projeleri gerçekleştirilmiş ve tümündende başarıyla mezun olmuştur. Geniş ürün yelpazesinin yanında asansöre özel tasarlanan EKVATOR GLZR ile türkiyede asansör sektörüne farklı bir renk getirmiş olup ürün TR 2009 03729 patent numarasıya TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ tarafından koruma altında tutulmaktadır.

Amacımız; içinde bulunduğumuz inovasyon çağında yenilikçi, sürekli ve üstün çözümlerin doğrultusunda müşterilerimize gelişmiş teknolojiyi kullanarak en üstün kalitede ürün sağlamaktadır.

FİRMA MİSYON & VİZYON

Ülkemizde kalite bilincinin yerleşmesine katkı sağlamakta, kalite konusunda yapılan araştırmalara destek olmak, kalite ile ilgilenen herkesin çalışmaları sırasında karşılaştıkları problemlere çözümler getirmek ve bilgi alışverişini kolaylaştırmak için oluşturulmuş teknolojiyi yakından takip eden, geliştiren ve uygulayan bir firmayız. Firma misyonumuz yüksek büyüme potansiyeli olan, elektronik sektöründe hedeflediğimiz asansör sistemlerini kendimize ait yerli üretimle gerçekleştirerek büyütmek ve bunla birlikte Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktır. Ayrıca bu sektördeki değişimleri sürekli takip eden çağdaş üretim anlayışı, pazardaki yeni taleplerin farkında olan firma yönetimi ile yerli yabancı piyasada sektörünün seçkin markalarından biri haline gelmeyi hedeflemektedir. Teknoloji konusundaki gelişmelerin, ülkemizdeki kuruluşların yönetim ve kültür dokusuna uygun bir şekilde sunulmasına dikkat etmekteyiz. Her bir talebi proje anlayışı ile değerlendirerek hizmette bütünsellik sağlarız.

Vizyonumuz ise verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'de en iyisi olmayı başarıp hatayı kolaylaştırmak, zenginleştirmek ve de dünyaya örnek bir şirket olmak, ayrıca üretim teknolojilerini geliştirerek rekabet gücünü arttırmaktır. Kalitenin bir yaşam biçimi haline getirmesine uzmanlığımız ve etkinliğimiz ile liderlik etmektir

AKKA Asansör Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR