Adopen

1997 Yılında Antalya’da Kurulan Adopen, Türkiye’nin Lider Pvc Pencere Üreticisi Olup Türkiye Başta Olmak Üzere Dünyanın Birçok Ülkesine Imalatlarını Gönderen; Ar-Ge Çalışmalarına Önem Veren Köklü..

Adopen Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Adopen Bayilik Şartları

Adopen Marka Değerini Yansıtan Hizmet Anlayışı Benimsemek
Adopen ürünlerinin Satışı İçin Gerekli Niteliklere Sahip Bir İşletme Bulmak
Müşteri Memnuniyeti Sağlamak
Adopen Bayilik Sözleşmesine Bağlı Kalmak
Adopen Kurum Kültürünü Sergileyen Ticari Faaliyetler Yürütmek

Adopen Bayilik Açıklaması

Adopen Bayilik

Kalite, Çeşitlilik ve Globallik ilkelerini kurum kültürünün bir parçası haline getiren Adopen bayilik iş modeli ile ticari faaliyetlerini hızla büyütmüş ve bayileri aracılığı ile hedef kitlesini kaliteli hizmeti ile buluşturmuştur. Kurulduğu günden bu yana yenilikçi ve kaliteli çözümleri ile Adopen farkını hissettiren marka Türkiye genelindeki bayileri aracılığı ile marka bilinirliğini hızla yükseltmeyi başarmıştır. 

Sadece Türkiye sınırları içerinde de değil, WINTECH markası adı altında Tunus, Azerbaycan, Ukrayna, Hindistan, İran ve Rusya gibi ülkelerde bulunan üretim tesisleri açarak global bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. 

Adopen bayilik almak isteyen girişimciler bu büyük markanın çatısı altında faaliyet gösterme şansı yakalarken ürün kalitesinin sağladığı avantajla da kısa sürede yatırımlarını amorti edebilme şansına sahip olmaktadır. Marka üretim süreci kadar lojistik gereksinimlerini de düşünerek imal ettiği ürünleri hızlı ve sorunsuz şekilde ihracat yaptığı ülkelere ulaştırmaktadır. Romanya, Fransa, Polonya, Kazakistan ve İran gibi ülkelerde bulunan depolama merkezleri Adopen organizasyon sürecinin detaycılığını yansıtmaktadır. 

PVC sektöründe bayilik veren firmalararasında yer alan Adopen, bayilik süreci oturmuş ve bayilik zinciri oldukça sağlam olan bir marka olarak girişimcilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bayilik iş modelini verimli bir şekilde yansıtmanın yanı sıra ürün çeşitliliği ve taviz verilmeyen kalite standartları nedeniyle de Adopen sektördeki öncülüğünü korumaktadır. 

Adopen Bayilik Ücreti

Adopen bayilik ücreti 2018, bayilerin bulunduğu lokasyon ve bölge kapsamında değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda işletmenin açılacağı ya da ürünlerin satışa sunulacağı işletmenin bulunduğu ildeki satış potansiyelinin de bayilik ücreti için etkili olduğu düşünülmektedir. 

Adopen bayilik ücreti ile ilgili en net bilgiler marka yetkilileri ile iletişime geçilmesi sonrasında netleştirilebilir. Aynı şekilde Adopen bayilik şartları ile ilgili tüm ayrıntılar da marka ile iletişime geçilmesi ile girişimcilere bildirilir. Adopen ürünlerinin çeşitliliğinden kar elde etmek isteyen girişimcilere birçok fırsat sunan marka sürekli AR-GE çalışmaları yaparak ürün niteliklerini yükseltmekte ve bayilerine rakiplerinden sıyrılarak yüksek kazanç elde etme imkanı sunmaktadır. PVC pencere modellerine ek olarak kaliteli seri üretimleri gerçekleştiren Adopen bayilik verdiği girişimcileri bayilik sözleşmesi kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirerek desteklemektedir. 

Adopen Bayilik Avantajları

Adopen gibi dünyanın 56 ülkesine ihracat yapan bir markanın bayiliğini almanın girişimcilere sağlayacağı birçok avantaj vardır. Prestijli bir marka ile yola çıkmak ya da mevcut işletmede bu markanın ürünlerine yer vermek girişimcilerin hedef kitlesini genişleten bir etkiye sahiptir. Adı kalite ve güvenilirlikle anılan markanın girişimcilere prestij sunduğu da bilinmektedir. 

Ülkemizdeki inşaat sektörünün dinamizmi düşünüldüğünde Adopen bayilik fırsatları hakkında daha doğru bir yaklaşım sergilenebilir. İhtiyacın sürekliliği ve artık konut projelerinde prestijin önem kazanması Adopen bayilik almayı düşünenlerin karar alma süreçlerini hızlandırıcı bir etkiye sahiptir. 

Siz de Adopen bayilik başvurusu yapmak istiyorsanız Adopen Bayi Başvuru Formu doldurabilir ve firma yetkilileriyle Adopen bayilik süreci ile ilgili iletişime geçebilirsiniz. Adopen bayilik şartları karşılandığı takdirde Adopen bayiliği alarak karlı bir ticari hayata adım atabilirsiniz. 

Adopen Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR