1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Insaat ve Yapi Malzemeleri
  3. Adana Mavi Prefabrik

Adana Mavi Prefabrik

Adana Mavi Prefabrik bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, Adana Mavi Prefabrik bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Insaat ve Yapi Malzemeleri

Biz Kimiz?

1989 yılında İstanbul’da kurulan, hafif çelik yapı sektörünün lider firması Prefabrik Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türkiye’de ve dünyada yüksek kalite standartlarında prefabrike yapılar, konteynerler ve çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir. Hazır yapıların üretiminde kullanılan ana hammaddelerin tamamını kendi bünyesinde üreten Hekim Holding’in amiral gemisi Prefabrik Yapı A.Ş., tüm üretimlerinde dünyada önemli bir teknolojik gelişme olarak kabul görmüş özel tasarımlı kaynaksız yapı teknolojisi ve Türkiye’de ilk defa yine kendi bünyesinde ürettiği fibercement levhaları kullanmaktadır.

Satış, pazarlama, üretim ve Ar-Ge bölümlerinde çalışan mühendis ve mimarlardan oluşan uzman kadrosuyla tüm teknik hesaplamaları ve tasarımları kendi bünyesinde gerçekleştiren Prefabrik Yapı A.Ş., yüksek teknolojili üretimin yanı sıra, planlama, tasarım, yükleme, lojistik, montaj, demontaj, bina içi tesisat, boya ve satış sonrası hizmetleri ve müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiye’de ve uluslararası platformlarda hizmet sunmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Sektörümüzde dünyanın önde gelen kuruluşları ile yarışmak, teknolojik gelişmelerde öncü olmak, müşteri beklentilerinin ötesinde mal ve hizmet üreterek fark yaratmak.

Misyonumuz

İnsanların barınma ihtiyaçlarını karşılamak için sağlıklı, kaliteli, güvenli, estetik, hızlı, ekonomik ve yaşanabilir mekanlar üreterek, yaşam sunmak.

Hedeflerimiz

Sahip olduğumuz dünya standartlarındaki teknolojik gelişmeyi sürekli kılarak, sektörün lider firması olmanın sorumluğunu biran olsun unutmadan, yurtiçinde ve yurtdışında hızlı, ekonomik ve kaliteden ödün vermeden, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına her an cevap verebilecek üstün, kaliteli hazır yapılar üreterek, sektörün hep bir adım önünde olmayı sürdürmektir.

  1. İnşaat Hizmeti

Adana Mavi Prefabrik Bayilik Destekleri

Adana Mavi Prefabrik Şartlar & Koşullar

Adana Mavi Prefabrik Fotoğraflar

Insaat ve Yapi Malzemeleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör