3D Lider Yapı

3d Lider Yapı Bayilik Açıklaması

3d Lider Yapı Bayilik

 3d Lider Yapı Bayilik ve Bayilik Şartları 3d Lider Yapı Bayilik Hakkında : Uzun yıllardır faaliyette olan Firmamız siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmalarını biçimlendirirken "Dünyada ve Türkiye'de hızla yayılan 3d polimerik foto zemin kaplama ", Sonsuz renk alternatifi, binlerce fotoğraf seçeneği, Standart baskı teknolojisinden 30 kat daha yüksek çözünürlük istenilen ürün üzerinde logo ve desen çalışmaları uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.

Kumsallar Salona, deniz canlıları mutfağa, doğa manzarası salonlara taşınıyor. Üç boyutlu zemin kaplamalarla ev, iş yeri, otel lobileri, küçük alanlara zenginlik katmak 3 Boyutlu Dekor ile mümkün hale geliyor. 

3d Lider Yapı Bayilik ve Bayilik Şartları FİRMA İSMİ: 3d lider yapı 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Duvar ve zemin kaplama 

KURULUŞ YILI: 2010 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 37

1997 ' DEN BERİ FALİYETTE OLAN FİRMAMIZ SON 4 YILDIR İNŞAATLA BİRLİKTE BİR NEVİ REKLAM SEKTÖRÜNE DE BAŞLAMISTIR. BUNUNLA BİRLİKTE ÇAĞA AYAK UYDURARAK 3D VE HAREKETLİ PANEL ÜRETİMİ DE YAPMAKTADIR. DIŞARIYA BAĞLI KALMADAN KENDİ ÜRETTİĞİMİZ ÜRÜNLERLE HİZMET VERMEKTEYİZ.. 3 BOYUTLU İTHAL KAĞIDA BASKILI DUVAR KAĞIDI, ZEMİN KAPLAMA( İÇERİĞİNDE KİMYASAL KULLANILAN), ZEMİN KAPLAMA( KİMYASAL KULLANILMAYAN-SAATTE 10 BİN KİŞİ ÜZERİNDE YÜRÜR İSE 3 YIL GARANTİLİDİR), TEZGAH ARASI TAMPERLİ CAM BASKI, MOBİLYA BASKI, BOYANABİLİR PANELLER, GERGİ TAVAN….

3d Lider Yapı Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDE SİZDEN BAŞKA SATIŞ NOKTASI BULUNMASINI İSTEMİYOR İSENİZ BİR ALAN OLUSTURUP ŞARTLARIMIZI YERİNE GETİRİP TABELAMIZI TAŞIMANIZ GEREKMEKTEDİR. YADA STANDART SATICI DURUMUNDA OLUP ÜRÜNLERİ BİZDEN ALIP PAZARLAR VE SATABİLİRSİNİZ.

3d Lider Yapı Bayilik Başvurusu ve Destekleri

3d Lider Yapı Bayilik Başvurusu yapmak isteyenlere duyurulur. Tüm illere bayilikler verilecektir. 

3d Lider Yapı Bayilik, 3d Lider Yapı Bayilik Şartları ile ilgili Detaylı bilgi için iletişime geçiniz...

  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI

 

3d Lider Yapı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR