Zeema Elektrik

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Elektrik Bayilikleri

Zeema Elektrik Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Zeema Elektrik Bayilik Şartları

Bölgesinde Güçlü Satış Ağına Sahip Zeema Elektrik Hedefine Uygun Hareket Edebilecek Ve Hedeflerine Uyum Gösterebilecek İş Ortakları Aranmaktadır.

Zeema Elektrik Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA
Toksöz Grup Eczacı Erol Toksöz tarafından 2000 yılında kurulmuştur.

Toksöz Grup ilaç, hızlı tüketim, enerji sektörlerinin yanı sıra, bebek maması, bağcılık ve çiçekçilik alanlarında, Türkiye, Balkan Ülkeleri ve Bağımsız Devletler Topluluğu’ndaki 3700’ü aşkın çalışanıyla faaliyet göstermektedir.

Grup bünyesinde Sanovel İlaç San. ve Tic. A.Ş.'nin yanı sıra dağıtım şirketleri olarak Sanset Gıda Turizm San. ve Tic. A.Ş, Zeema Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş., Batoflora Tarım Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. Vinero Bağcılık San. ve Tic. A.Ş. şirketleri bulunmaktadır.

Toksöz Grup şirketleri faaliyetlerini uluslararası standartlarda üretim, pazarlama ve satış yapabilecek şekilde geliştirmiştir.

Toksöz Grup değişime açık ve dinamik yapısıyla yurt içi ve yurt dışı pazarda farklı sektörlerde adından söz ettirmekte ve her geçen gün faaliyet alanını genişletmektedir.

Sanovel İlaç Sanayi, 1983 yılında Toksöz Grup bünyesinde kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana hızlı ve istikrarlı büyüyen Sanovel, Türk ilaç endüstrisinde; ciro sıralamasında Türkiye’nin en büyük ilaç firmalarından biridir’’.

Çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik ve gelişmeye açık yapısıyla dikkat çeken Sanovel; insan kaynakları, eğitim ve AR-GE çalışmalarına yaptığı yatırımlarla da Türk ilaç Endüstrisi'nde adından söz ettirmektedir. Sanovel, tüm yaşamsal önem taşıyan tedavi alanlarında farklı farmasotik formlarda ve zengin ürün çeşidi ile üretim yapmaktadır. Ürün potföyünü ağırlıklı olarak kardiyovasküler sistem, merkezi sinir sistemi, gastrointestinal sistem, antidiabetik, antihistaminik, antiastmatik, analjezik, antiviral, antifungal ve antibiyotik ilaçlar oluşturmaktadır.

Sanovel ayrıca veteriner ürünleri ile hayvan sağlığı alanında da hizmet vermektedir.

Toksöz Grup bünyesindeki Sanset, TMSF'den Eylül 2007 tarihinde Tadelle, Sarelle, Gol, Gofy ve Sagra markalarını alarak gıda sektörüne adım attı.

Gürcistan, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan ve Özbekistan başta olmak üzere, Bağımsız Devletler Topluluğu, Rusya Federasyonu ve Ukrayna'ya yönelik başlattığı ruhsatlandırma ve ihracat faaliyetlerini 2005 yılından beri sürdürmektedir.

Zeema Elektrik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR