Windtr Rüzgar Türbini

Windtr Rüzgar Türbini Bayilik Açıklaması

Windtr Rüzgar Türbini Bayilik

 Windtr Rüzgar Türbini Bayilik ve Bayilik Başvurusu 

Windtr Rüzgar Türbini Bayilik Hakkında : Akyıldız Yenilenebilir Enerji San. Tic. A.Ş, 2014 yılında “Birlikten güç doğar” ilkesini benimseyerek, Türk Sanayisinin içinde faaliyetle bulunan firmamızın ortakları kobileri bir araya getirmiş ve rüzgar türbini imalatına başlamıştır. Ülkemiz finansal gücünün çoğunu yurt dışından aldığı enerji kaynaklarına harcamaktadır. 

Windtr Rüzgar Türbini Bayilik ve Bayilik Başvurusu Şirketimiz, ülkemizin enerji açığını kapatabilmesi için Windtr markasıyla rüzgar türbini imalatı gerçekleştirmektedir. Windtr markasını dünyadaki rakipleri arasında, aranabilir markalar arasında yerini alabilmesi öncelikli hedefimizdir. Ödün verebileceğimiz çok şey vardır. Fakat kalitemizden asla… Türbinlerimiz %100 kalite kontrol testlerinden geçirilerek müşteri hizmetine sunulmaktadır.

 Misyonumuz :Müşterilerine, ulaşabilecekleri en uygun fiyat ve en yüksek hizmet kalitesini sunmaktır. Bu doğrultuda kendi alanında en iyisi olabilmek için sürekli gelişmek ve gelişime açık olmaktır. Müşterilerine maksimum fayda sağlayacağı ve %100 müşteri memnuniyeti elde edeceği ürünler ortaya çıkarmaktır. 

Vizyonumuz : Temel prensibimiz: Ürettiğimiz rüzgâr türbinlerinin, benzerleri arasında en iyisi olmasıdır. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde başarısıyla, güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla tanınan bir Dünya şirketi olmaktır.

Windtr Rüzgar Türbini Bayilik Başvurusu

 Windtr Rüzgar Türbini Bayilik ve Windtr Rüzgar Türbini Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum iletişim numaralarından Windtr ile irtibat kurabilirler.

 

Windtr Rüzgar Türbini Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR