Volter

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Elektrik Bayilikleri

Volter Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Volter Bayilik Şartları

1-kendi Müşteri Portföyü Ve Yeni Müşteri Ziyaretleri İle ürünün Satışı Ve Marka Değerini Koruma Konularında çalışmalar Yapabilmeli 2-bulunduğu İl Ve İlçede Aktif Pazarlama Yapabilmeli.

Volter Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

‘Volter’ markasıyla ‘yüksek ve zararlı voltaj koruyucu’ cihazlar üretmekte olan firmamız, rekabetin etkin olduğu günümüzde şirketleri birbirinden ayıran noktanın kaliteye bağlı olduğunun bilincindedir.

Bu amaçla üretimde hep daha iyisini amaç edinen firmamız üretimde kusursuz çalışma prensibini benimsemiştir.

Yenilenebilir enerji kaynakları ve teknolojik gelişmeleri takip etmek misyonuyla kurulmuş olan ' ZE TEKNOLOJİ ENERJİ LTD. ŞTİ.'gücünü artırarak gelişimine devam etmektedir.

‘Volter’ markası şemsiyesi altında kurulan Araştırma ve Geliştirme birimimiz ile teknolojideki gelişmeler yakından takip edilerek şirketin ilgi alanlarına yönelik yenilikler getirme çabası ilke edinilmiştir.Sürekli ve artan hızla gelişmeyi taahhüt eden firmamız sizin memnuniyetinizle büyümeye devam edecektir.

"VOLTER" markalı cihazlarımız ile tüm elektrikli ve elektronik sistemlerin en büyük ve yaygın sorunlarından biri olan "YÜKSEK ve ZARARLI VOLTAJ" etkilerini önlemek, bu sayede özellikle endüstriyel tesisler başta olmak üzere; elektrik kullanılan her mekanda ve sistemde oluşacak maddi zararların, iş gücü ve zaman kaybının önüne geçmek en önemli hedefimizdir.

"VOLTER" markalı cihazlarımızın ve ARGE bölümümüzde çıkan yeni ürünlerimizin pazarlama ve satış organizasyonunu sağlayacak bayi ağının kurulması, bu organizasyon içinde personellerin istihdam edilmesi ülkemiz ekonomisine ve çalışma hayatına ayrı bir katkı sağlamaktadır. Ürünlerimizin ülke genelinde hedef kitleye zamanında ulaştırılarak kullanımındaki mutlak faydasını yaygınlaştırmak ve yüksek müşteri memnuniyetini temin etmek en önemli amaçlarımız arasındadır.

Ar-Ge birimlerinde, hem teknolojik gelişmeler yakından takip ediliyor hem de bu teknolojilerin gelişimine doğrudan katkıda bulunuluyor.

Ar-Ge çalışmaları, ‘Volter’ markasının strateji ve büyüme hedeflerine paralel olarak şekillenmektedir. İnsan yaşamında oluşan faaliyet alanımıza giren sorunların ve ihtiyaçların takip edilmesi ve AR-GE bölümümüzde "VOLTER" gibi yeni ürünlerin ortaya çıkarılması için yürütülen çalışmalarımız kesintisiz olarak devam edecektir.

 • Ürün / Hizmet Kapsamı: Yüksek ve zararlı voltaj koruyucu cihazların üretimi
 • Kuruluş Yılı : 2010
 • Toplam Çalışan Sayısı: 15
 • Merkez Ülke: TÜRKİYE
 • Toplam Şube Sayısı : 15
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 3
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 12
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 15
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 50
 • Gerekli İş Yeri Özellikleri : Ürünün satışının ve marka tanıtımının yapılabileceği tüm satış noktaları.
 • Girişimcide Aranan Özellikler : Teknik özelliklerine vakıf olmak , pazarlama faaliyetlerinin organizasyonunu yapabilmek ve sürekliliğini sağlamak.
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : İletişim(Telefon-mail)-Tanıtım-Sözleşme-Teknik Destek

Volter Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR