Tvt Grup

Tvt Grup Franchise Bedeli Almadan Iş Sahibi Olma Fırsatı Sunmakta Ve Kendi Büyümesini De Sürdürebilmek Adına Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Tvt Grup Bayilik Maliyeti

10.000 - 25.000 *
* TVT Grup bayilik yatırım ücretleri tercih edilen bayilik konseptine göre değişebilir. Ortalama yatırım maliyetleri 5 bin ila 50 bin TL arasında değişiklik gösterir.

Tvt Grup Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Tvt Grup Bayilik Şartları

Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak
Marka Değerleri Ve İlkeleri İle Uyum Sağlamak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Kendi İşinin Sahibi Olmayı İstemek

Tvt Grup Bayilik Açıklaması

Tvt Grup Bayilik

 

TVT Grup gıda sektörüiçinde getirdiği yenilikler ile ön plana çıkmaktadır. TVT Grup bünyesindeki Chips Funny ve By Potato markaları Türk Patent Enstitüsü tarafından tescil edilmiş bulunmaktadır. TVT Grup bayilikalmak isteyen girişimcilerine küçük sermayeler ile büyük bir kazanç elde etme olanağı sunmaktadır. Çubukta patates hem doğal bir ürün olması hem de lezzeti sayesinde tüketiciler tarafından büyük ilgi görmektedir. Özellikle çocuklarına katkı maddeli ürünler almayı tercih etmeyen ebeveynler tarafından çokça tercih edilen çubukta patates büyük bir sermaye gerektirmemesi nedeni ile gıda sektöründe bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. 

Düşük sermaye ile büyük talep gören bir iş sahibi olma fırsatı sunması nedeni ile firmaya yapılan bayilik başvurularında da büyük bir artış yaşanmaktadır. 2010 yılında faaliyet göstermeye başlayan TVT Grup bayilik sayısını giderek artırmakta ve gıda sektörü öncüleri arasında yer almaktadır.

TVT Grup Bayilik Şartları

TVT Grup bayilik almak isteyen girişimcilerinden isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Tüm Türkiye’ye ve yurt dışına bayilik veren markanın ortalama bayilik bedeli 3.000 TL civarındadır. Mekan olarak genellikle alışveriş merkezlerindeki kiosklar tercih edilmektedir. Ancak, insan trafiğinin yoğun olduğu caddeler, açık alanlar ya da cafeler de tercih edilebilmektedir. TVT Grup bayilik alan girişimcilerinden hijyen kurallarına maksimum düzeyde uyulmasını ve markanın en iyi şekilde temsil edilmesini beklemektedir. Bayilerin stantla birlikte çalışacakları adresi markaya bildirmesi zorunlu tutulmaktadır.

TVT Grup bayilikalmak isteyen girişimciler markanın internet sitesi üzerinden ya da telefon yolu ile başvurularını iletebilmektedir. Marka ile iletişim kurulduktan sonra başvuru sahibi ile ön görüşme gerçekleştirilmekte, şartlar belirtilmektedir. Karşılıklı mutabakata varılması durumunda franchise sözleşmesi imzalanarak, kurulum işlemleri başlatılmaktadır.

TVT Grup Bayilik Avantajları

TVT Grup bayilik alan iş ortaklarına %70 kar marjı olanağı sağlamaktadır. Marka yatırımın geri dönüş süresinin yaklaşık 1-2 ay olduğunu belirtmektedir. Satışı yapılacak ürünlerin uygun fiyatlı ve doğal olması bayilerin düşük sermayeler ile yüksek kar getiren bir iş sahibi olmalarına olanak sağlamaktadır. Düşük yatırım maliyetinin yanı sıra, hızlı yatırım geri dönüşüne de sahip olan marka hijyen kurallarına uygunluğu, uluslararası bilinirliği ve lezzeti giderek daha fazla sayıda tüketiciye ulaşma imkanını da sunmaktadır. Bayilik almak isteyen girişimcilerin talebi olduğu takdirde firma mekan dizaynında destek olmaktadır.

TVT Grup bayilik almak isteyen girişimcilerine çubukta patatesi yanında çubukta waffle satarak kazancını artırma fırsatı da tanımaktadır. Marka önceliği her zaman müşteri memnuniyetine vermekte, bayilerine de en yüksek kazancı sağlamayı amaçlamaktadır. 

TVT Grup Bayilik Destekleri

Personel desteği, proje desteği, eğitim desteği, yer seçimi, reklam desteği ve pazarlama desteği sunan marka her aşamada bayilerinin yanında yer almaktadır. Bayilerine stant, fritöz, çubukta patates kesme makinesi, bambu çubuk ve baharatları tedarik eden marka; malzemelerin kullanımı ile ilgili en detaylı bilgileri vermekte ve oluşabilecek sorunları önceden engellemeyi ilke edinmektedir. Bayilerin haklarını korumayı amaçlayan marka herhangi bir bayinin bulunduğu konuma en yakın  200-500 metre mesafede bir başka stant kurulumuna izin vermemektedir. Uzman kadrosu ile eğitim veren TVT Grup, bardakta mısır, hot dog, makarna, mantı gibi ürünler ile de hizmet sunmaktadır. 

Türkiye’de büyük rağbet gören bu ürünle gıda sektörüne adım atmak için siz de isterseniz mail isterseniz telefon yolu ile firmaya ulaşabilir ve TVT Grup bayileri arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

 

 

Tvt Grup Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR