Titisi Enerji Tasarruf Cihazları

Enerji Tasarrufu Sektöründe Faaliyet Gösteren Firma; Ülke Ekonomisine Katkı Sağlamak Için Yenilikçi Bir Yaklaşım Benimseyerek Ar-Ge Çalışmaları Yapmaktadır. Sektörün Öncüleri Arasında Yer Alan..

Titisi Enerji Tasarruf Cihazları Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Titisi Enerji Tasarruf Cihazları Bayilik Şartları

12,500 Tl Sermaye Birikimine Sahip Olmak
T.c. Vatandaşı Olmak
18 Yaşını Doldurmuş Olmak
Ticari Sabıka Kaydına Sahip Olmamak
Ticari Deneyime Sahip Olmak

Titisi Enerji Tasarruf Cihazları Bayilik Açıklaması

Titisi Enerji Tasarruf Cihazları Bayilik

Dünya genelinde tükenen enerji kaynakları ve Türkiye’nin enerji ihtiyacının giderek artması sonucu elektrik ve yakıt tasarrufu sağlamak üzere yenilikçi ürünler üzerine çalışan firma hem yurt içinde hem de yurt dışında yaşayan girişimcilere bayilikler sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyen ve bayilerine de müşteri memnuniyeti sağlama noktasında büyük bir yetki veren Titisi, üretip sattığı tüm ürünleri uluslararası standartlar doğrultusunda geliştirmektedir. Titisi Teknoloji CE ve ISO 9001:2000 belgelerine sahip olup 500’e yakın bayi ağına sahiptir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlama, ülke ekonomisine katkıda bulunma, doğal enerji kaynaklarının tükenmesini yavaşlatma, AR-Ge çalışmalarını sürekli kılma ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etme gibi politikalar benimseyen marka satış ağını genişletmek adına bayilerine birçok kolaylık sağlamaktadır. Bölge koruma, eğitim, reklam ve pazarlama destekleri sunulan bayilikler girişimciler için büyük fırsatlar barındırmaktadır.

Titisi Teknoloji Yurt İçi Bayilik Şartları

Bayilik bedeli ya da teminat mektubu gibi talepleri bulunmayan marka bayilerinden yalnızca 12,500 TL’lik bir sermaye istemektedir. Yurt içi bayilik almak isteyen kişilerin TC vatandaşı olması, 18 yaşından büyük olması ve ticari deneyimlerinin bulunması yeterlidir. Bayilik başvurusu sırasında girişimcilerin yanında kimlik ve ikametgah belgesinin olmasını isteyen firma; bayilerinin ticari sabıka kaydının bulunması durumunda başvuruları kabul etmiyor.

Titisi Teknoloji Yurt Dışı Bayilik Şartları

Enerji ihtiyacının yalnızca yurt içi piyasaya özgü bir durum olmaması nedeniyle firma bayilik alma seçeneğini yurt dışındaki girişimcilere de sunuyor. Yurt dışı bayilik alma şartları biraz farklılık gösteriyor. Titisi markasına sahip ürünleri satmak isteyen girişimcilerin bulundukları ülkelerde ticari faaliyet izninin olması, 18 yaşından büyük olmaları, ticari sabıka kayıtlarının bulunmaması, ticari deneyime sahip olmaları ve minimum 1000 adet Titisi markalı ürün almaları gerekiyor. Bayilik başvurusu esnasında yine yanlarında kimlik ve ikametgah belgelerinin var olması marka tarafından şart olarak sunuluyor. 

Titisi Enerji Tasarruf Chazları Bayilik Bedeli Bulunmuyor...

Titisi Enerji Tasarruf Cihazları Bayiliği Açmak İçin Gereken Minimum Bütçe

Titisi Enerji Tasarruf Cihazları bayiliği almak isteyen girişimcilerden bayilik bedeli ya da teminat mektubu istenmiyor. Satış ağını genişletmek, bayilerine kazandırırken marka bilinirliğini yükseltmek isteyen firma 12,500 TL sermaye istemektedir. Ürünlerinin satışını yalnızca bayilerine yaptıran Titisi, ürün satışları için internet, tele satış vb. satış kanallarını kullanmamaktadır. Bu açıdan yaklaşıldığında bayilerini koruyan bir strateji benimsediği açıkça anlaşılan marka; yenilikçi ürünleri ve AR-GE çalışmalarıyla sektörün öncüsü konumundadır. 

 

Titisi Enerji Tasarruf Cihazları Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR