Tek Elektrik

Tek Elektrik Bayilik Açıklaması

Tek Elektrik Bayilik

Tek Elektrik Bayilik Hakkında : Dünya devi KGM’nin Türkiye’de enerji alanında hizmet veren üyesi KGM Enerji, yarattığı yenilikçi ve akılcı çözümlerle sektöre öncü bir anlayış getiriyor. Ülke çapında genişleyen hizmet ağıyla, elektrik dağıtımında TEK Elektrikmarkasıyla Türkiye’ye özel seçenekler sunuyor. 

 Tek Elektrik Bayilik ve Bayilik Şartları Gelişen ve değişen Türkiye enerji piyasasını yakından takip eden KGM; yaptığı analizleri, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutmak üzere değerlendiriyor. Böylece tüketicileri enerji alanında, daima daha avantajlı, daha çevre dostu, daha kişiye özel ve güvenilir hizmetlerle buluşturuyor. 

KGM Enerji, sektördeki çalışmalarını, çevre ve toplum bilinci ile harmanlayarak, Türkiye için değer yaratmayı hedefliyor. Kusto Group’un gücü ve bilgi birikimini, Türkiye’de enerji sektörünü geliştirmek ve büyütmek için kullanıyor. Bu vizyonla Türkiye’deki yatırımlarını yeni alanlara genişletmek için adımlar atıyor. 

TEK ELEKTRİK: HEP UCUZLAYAN ELEKTRİK KGM Enerji, TEK markasıyla Türkiye’yi elektrik kullanımında yepyeni bir anlayışla tanıştırıyor. Tüketiciyi her zaman en avantajlı, en tasarruflu ve kullanıcıya özel tarifelerle buluşturmayı hedefleyen TEK; sektöre yenilikçi, fark yaratan ve güçlü bir duruş getiriyor. 

Firma ismi: TEK ELEKTRİK 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 100

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Tek Elektrik Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: *Çevrenin geniş olduğunu düşünüyorsanız, *İkna kabiliyetiniz varsa, *Dışa dönük ve enerjik bir yapıya sahipseniz, *Yatırım riskiniz olmadan kendi işinin patronu olmak istiyorsanız aradığımız bayi tam olarak sizsiniz.

 

Tek Elektrik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR