Suzuki Marine

Suzuki Marine Bayilik Açıklaması

Suzuki Marine Hakkında : 1965 “D55” denizmotoru üretildi. İlk Denizmotorunu o yıllarda üreten Suzuki bugün, Cami Automotiv Inc. Kanada firmasının toplam araç üretimi 2 milyon oldu. Yeni scooter “Address V50” ve “Address V50G” üretildi. Vietnam’da yeni motosiklet fabrikası üretime başladı. Hindistan’da motosiklet satışlarına başlandı. Fiat ile beraber geliştirilen Sx4 Avrupa’da satışa sunuldu. GM’in payı %20’den %3’e düştü. “Wagon R” ‘ın satışı Japonya’da 2,5 milyona ulaştı. Tayland’daki motosiklet üretimi 5 milyona ulaştı. Yeni spor motosikleti olan “GSR400” üretildi. Suzuki ve Nissan iş ilişkisini artırma kararı aldı. Yeni SUV “Sx4” Japonya’da üretildi. “XL7” ve “Sx4” Amerika’da üretildi. Elektrikli konsept model olan “Mio” “Uluslararası Ev Bakımı & Rehabilitasyonu Sergisi 2006” ‘da tanıtıldı. Konsept araç olan “Project Splash” Paris Motor Show’da tanıtıldı. Yeni “Cervo”, mini binek araç üretildi. 

 Suzuki Marine BayilikSuzuki Marine Bayilik Başvurusu Suzuki marine bayilik başvurusu yapmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu bayilik başvuru formu linkine tıklayarak Suzuki Marine Bayilik Başvurusu yapabilirler. 

Suzuki Marine Bayilik hakkında detaylı bilgi almak isteyenler ( Suzuki Marine Bayilik Şartları, Suzuki Marine Bayilik Yatırım Maliyetleri gibi konularda... ) aşağıda vermiş olduğum iletişim bilgilerinden irtibata geçebilirler.

Suzuki Marine Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR