Solentürk

Solentürk Bayilik Açıklaması

Solentürk Bayilik

 Solentürk Bayilik ve Bayilik ŞartlarıSolentürk

Bayilik Hakkında Açıklama : Firmamız 2014 yılından itibaren günümüzün ve geleceğin şehirlerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak SOLENTURK markası ile yenilenebilir enerji kaynaklarından güneş enerjisi odaklı çalışmalarına başlamıştır.

Firmamız güneş panelleri, kendi elektriğini üretmek isteyen ev, iş yeri ve sanayi kuruluşları, tarım alanları için güneş enerji sistemleri, solar sulama sistemleri, güneş enerjili LED aydınlatma ürünleri, solar kent ürünlerini sürekli gelişme ve başarıyı amaçlayan takım ruhu ile sektörde gelişen teknoloji paralelinde sizlere sunmayı ilke edinmiştir. 

Solentürk Bayilik ve Bayilik Şartları İşinde büyümenin temel şartının, müşteri memnuniyeti olduğu bilinciyle; emeğimizi ve alın terimizi mükemmel sonuçlara kavuşturmak için gece gündüz çalışarak geleceğin şehircilik konsepti olan doğayla barışık, temiz enerji kaynaklarını kullanan Yeşil Şehir Konsepti hedefi için estetik tasarımlarımızla, kaliteli ve sürekli gelişmeye açık bir hizmet anlayışını ilke edindik. Ulusal ve uluslararası iş birliklerimiz ve sizlerden aldığımız pozitif eleştirilerle çok kısa bir zamanda performansımızı arttırarak başta ülkemiz olmak üzere yurt dışı pazarlarda da Yeşil Şehir konseptine temiz kaliteli ve estetik katkıda bulunarak, ulusal ve evrensel sorumluluğumuzun gereğini yapmaya sizlerle beraber güçlenerek devam edeceğiz.

Firma ismi: SOLENTURK/SOLAR YEŞİL ENERJİ İNŞAAT AŞ. 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Solentürk Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: SOLENTURK TÜRKİYE’DE BAYİLERİNİ ARIYOR, GİRİŞİMCİLERE YEPYENİ BİR KAZANÇ FIRSATI SUNUYOR! GÜNEŞ ENERJİ SEKTÖRÜNDE HIZLA BÜYÜYEN SOLENTURK, BAYİ ADAYLARINI ARIYOR. TÜRKİYE’NİN HER BÖLGESİNDE BÜYÜMEYİ HEDEFLEYEN SOLENTURK, RESMİ KURUM VE KURULUŞLARA, İNŞAAT PROJELERİNE, SOKAK AYDINLATMASINA İHTİYAÇ DUYULAN HER NOKTAYA ULAŞABİLECEK BU KANALLARA SATIŞ YAPABİLECEK YADA SATIŞ EKİBİ OLUŞTURABİLECEK GİRİŞİMCİ BAYİLERLE ÇALIŞMAK İSTİYOR. TEK YAPMANIZ GEREKEN AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM NUMARASIYLA İRTİBATA GEÇEREK SOLENTURK AİLESİNE KATILMAK!

 

Solentürk Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR