Serander Aydınlatma

Serander Aydınlatma Bayilik Açıklaması

Serander Aydınlatma Bayilik

Serander Aydınlatma Bayilik Hakkında : Ülkemizin tüm bölgelerine bayilikler vererek led sektöründe aktif satış hizmeti gerçekleştiren veya gerçekleştirmek isteyen siz değerli müşterilerimize '' Çözüm Ortaklığı '' teklifi sunuyoruz Bayilik sistemiyle birlikte sizlere sunulacak olan ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. 

Serander Aydınlatma Bayilik ve Bayilik Şartları

  • Ücretsiz katalog hizmeti
  • Liste fiyatları üzerinden özel bayii iskontoları
  • Toplu siparişlerinizde özel fiyatlandırma ve vade seçenekleri
  • Ürünlerde 7/24 teknik destek Üstelik bayilik işlemlerinde, tarafımızdan herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

 

 Serander Aydınlatma Bayilik ve Bayilik Şartları

 En iyi şekilde çözüm ortağınız olacağımızdan şüpheniz olmasın. Led aydınlatma bayilik veren firmalar arasında öncü olmaktan gurur duyuyoruz. 

Firmamız Serander Elektrik Aydınlatma San. ve Tic. Ltd. Şti, ledpasaji.com adı altında güçlü imalat ekibiyle imal ettiği ürünlerin yanında ithal olarak getirdiği malzemelerin online satış ve teknik desteğini sizlere sunmaktadır. 

Led aydınlatma imalatı olarak otel iç ve dış aydınlatma, mağaza ve vitrin aydınlatma, cafe-restaurant aydınlatma, benzinlik aydınlatma, halısaha ve bahçe aydınlatma gibi projelerde birçok referansı bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul dışında bulunan bayilerine stoğunda bulunmayan ürünlerin tedariğini sağlayan, hem de diğer tüm elektrik malzemelerinde toptan fiyatlarıyla elektrik piyasasındaki kolunuz olarak sizlere hizmet verebilmektedir. Aydınlatmada büyük projelerine devam ederek liderliği ilke edinmiş, hızlı ve güvenilir alışveriş sağlayan firmamız, tasarrufta öncü marka olmayı hedeflemiştir. 

Firma ismi:Serander Aydınlatma 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 

Franchising / Bayilik Destekleri:Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması

Serander Aydınlatma Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Serander Aydınlatma Bayilik Şartları için iletişime geçerek gerekli konular hakkında detaylı bilgiler verilecektir.

 

Serander Aydınlatma Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR