Raen

Raen Bayilik Açıklaması

Raen Enerji Bayilik

Raen Enerji Bayilik Hakkında Firma Tanıtım Yazısı : RAEN enerji konusunda faaliyet göstermek amacıyla 6 yıllık sektör tecrübesiyle Adana merkezli bir firmadır. Özellikle “Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi” konusunda ülke genelinde yaptığı proje ve uygulamalarla ulusal bir markadır.

Yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak hem enerjideki dışa bağımlılığı azaltmak hem de çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen enerji alışkanlığını yaygınlaştırmayı amaçlamaktadır. Yenilenebilir enerji çağını yakalayan dünyada, Türkiye'nin hak ettiği yeri alması ve enerji potansiyelini en iyi şekilde kullanması için yurt içinde ve dışında uzman kadrosuyla % yüz müşteri memnuniyeti anlayışıyla çözümler sunar. HİZMETLERİMİZ Güneş Enerjisi Santrali ( GES) Lisansız Elektrik Üretimi Günes Ölçüm İstasyonu Danışmanlık Hizmetleri Hibrit Sistemler Tarımsal Sulama Sistemleri Solar Aydınlatma Sistemleri.

Raen Enerji Bayilik Bilgileri

Firma ismi: RAEN YENİLENEBİLİR ENERJİ SİS. ELEK. ELEKT. İNŞ TAAH. LTD. ŞTİ.Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: 15.000,00 ₺ - 300.000,00 ₺

 

Raen Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR