Prx Perde Sistemleri

PRX Perde Sistemleri Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

PRX Perde Sistemleri Bayilik Açıklaması

HAKKIMIZDA

PERAKS PERDE AKS.VE SİST.SAN.VE.TİC.LTD.ŞTİ. 2005 yılında Adana’da kurulmuştur. 10 yılı aşkın bir süredir siz değerli müşterilerimize hizmet veren Firmamız, perde sistemleri ve aksesuarları konusunda öncü kuruluşlardan biridir. 2011 yılından bu yana ürünlerini PRX ve ÖZDEĞER markası ile pazarlamaktadır.

PERAKS ürünleri ülke çapındaki seçkin merkezlerde satılmakta olup, imalatının %15’ini ihraç etmektedir Firmamız geniş referans yelpazesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile kendini sürekli geliştirmekte ve sizlere sunduğu hizmetlerde “Güven, kalite, uzman personel,ihtiyaçlara uygun çözüm üretme v.b” unsurlarını standart hizmet politikasıyla önemsemektedir.. Ürünlerimiz imalatın ilk aşamasından son aşamasına kadar kalite kontrol altında tutulur

PERAKS müşterisine rekabetçi fiyatlar ve zamanında servisi bir arada sunar… Öncelikli hedefimiz ; üretimi ,piyasadaki duruşu ve ar-ge çalışmalarıyla kategorisindeki tüm firmalara öncülük yapmaktır ….

Vizyonumuz

Şirketimizin amaç ve konusuna giren faaliyetlerimizi gerçekleştirirken her şey zamanında‘ felsefesini ilke edinmek, Hizmetin doğrusunu, iyisini, hizmetten yararlananlar için anlamlı olanını yapmak, müşterilerimizin beklentilerine istenen kalite ve düzeyde cevap vermek, bilgi birikimi ve tecrübenin sürekli güncel kalınarak değerli olacağının bilincinde olmak.

PRX Perde Sistemleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR