Pırıltı Vizyon

Pırıltı Vizyon Bayilik Açıklaması

Pırıltı Vizyon Bayilik

Pırıltı Vizyon Bayilik Hakkında : Firmamız Surfloor ve Startonight marka ürünlerin Türkiye distribütörlüğü' nü yapmaktadır. İthalatçı firma olarak Surfloor ve Startonight ürünleri’ nin Türkiye distribütörlüğü’ nü yapmaktayız. Uluslararası alanlarda yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde özellikle iç mimarların tasarımlarımların da Surfloor ve Startonight dekoratif ürünlerini tercih ettikleri gözlemlenmiştir. Surfloor tüketicisine yenilikçi konsept sıvı zemin karosu ve Startonight ise yenilikçi konsept ışıklı ürün yelpazesinde hizmet vermektedir. 

Pırıltı Vizyon Bayilik ve Bayilik Şartları Surfloor&Startonight sektöründe kendisini Avrupa, Amerika ve dünya' nın çeşitli yerlerinde marka değerini kanıtlamış firmalardır. Startonight ise Lumin-X, Reflect-X ve Reflekt-Uv ışık özellikleri ile ürün serisi’ nin tamamındasektörel olarak lider ve yenilikçidir. 

 Pırıltı Vizyon Bayilik ve Bayilik Şartları Surfloor ve Startonight üretim yeri, modern ekipmanı, profesyonel ekibi ile müşterileri’ ne en iyi ürün kalitesi ve servisi ile rekabetçi fiyatlarda hizmet verir. Startonight fiziksel olarak karanlık’ da ışık veren en yeni ürünleri orijinal konsept’ de uluslararası alan da süreklilik sunar. 

Firma ismi: Pırıltı Vizyon 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 

Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması 

Startonight Ürün özellikleri: · Kimyasal olarak temizdir. · Çevreyi kirletmez. · Çevre dostudur. · Toxic değildir. · Özellikle fosfor, ağır metal, toxic veya kansirojen katkı maddeler, radyoaktif maddeler içermez.

Pırıltı Vizyon Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: 2000$ değerinde mal bedeli ödenerek bayimiz olabilirsiniz. Firma bünyemizde bulunan seçkin ürünlerimiz sıvı zemin karoları, gece ışık veren cam tuğla, çocuk odası duvar kağıdı.

 

Pırıltı Vizyon Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR