Paşa Mühendislik Isı Sistemleri

Paşa Mühendislik Isı Sistemleri Bayilik Açıklaması

Paşa Mühendislik Isı Sistemleri Bayilik

Paşa Mühendislik Isı Sistemleri Bayilik Hakkında : Paşa Mühendislik, 1996 yılında Alman firması ile ortaklaşa başladığımız, portatif ozon saunanın Türkiye distrübütörlüğü ile devam eden ticaret hayatımız, 2001 yılında arge depertmanımızıda kurarak üniversitelerimizin destekleri ile Nano Carbon Sıvı Rezistans araştırmalarına başladık.  

Paşa Mühendislik Isı Sistemleri Bayilik ve Şartları 

2005 yılında, yüksek ısıya dayanıklı cam elyaf kaplaması ile Nano Carbon sıvı Rezistansın ilk denemelerini başarı ile tamamlayıp, bu çalışmalarımıza değişik iletken olmayan ısıya dayanıklı malzemelerde Pyrex cam, Seramik, Kıbrıs Taşı, Mermer vb. denemelerimizi başarı ile sonuçlandırdık. Kendi üretimimiz olan Cam Elyaf Filmler ile seri üretime başlayıp %100 Türk Malı olan Climax Ozon Saunalarını üretmeye başladık. Climax Ozon Saunalarımızı Türkiye genelinde Bayilerimiz ile satış ve teknik desteğini sunuyoruz.

Alternatif Isıtma Ürünlerimiz; Nano Isıtıcı Kilim, Nano Ayak Isıtıcı Kilim, Nano Isıtıcı Seccade, Nano Isıtıcılı Bel Kemeri, Hibrit Petek. Genel Isıtma Ürünlerimiz; Laminant Altı Isı Sistemleri, Fayans Altı Isı Sistemleri, Beton Altı Isı Sistemleri, Halı Altı Isı Sistemleri ile Evler, Ofisler, Kreşler, Camiler, Yurtlar, Cafeler, Restaurantlar, Prefabrik Evler, Konteynırlar, Çatılar (Kar Eritme), Spor Salonları, Fabrikalar, Kot Altı Otoparklar ( Buzlanmamaları için) vb. yerler için hem konforlu hem sağlıklı bir ısı sistemi olan Nano Carbon Teknolojisi hayatımızda yerini almıştır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalite, dürüstlük, uygun fiyat ve devamlılığı ilke edinmiştir. 

Firma ismi: Paşa Mühendislik 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam

Paşa Mühendislik Isı Sistemleri Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilik Şartları İçin Firmamız ile iletişime Geçiniz.. 

Yatırım Maliyeti 25.000 TL

 

Paşa Mühendislik Isı Sistemleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR