Nunu Led

Nunu Led Bayilik Açıklaması

Nunu Led Bayilik

Nunu Led Bayilik Hakkında : Türkiye’ye led i getiren firma olarak sektörümüz spor saha içi led reklam alanları imalatı ve RGB video ekran, kayan yazı, led akan yazı sistemlerini www.ledebak.com markamız adı altında Tüm Türkiye’de ve de Türklerin yaşadığı Tüm dünyada pazarlıyoruz.

 Nunu Led Bayilik ve Bayilik ŞartlarıDiğerlerinin sadece açık hava gördüğü yerde bizler müşterilerimizin her gün karşılaştığı görsel ihtiyaçlara çözümler görürüz. 1989 yılında kurulan sebe reklam ve imalat şirketi NuNu Led reklam i,thalat ve Stadyum reklam panalleri olarak , bugün yurt içinde ve yurt dışında uluslar arası standartlarda açık hava reklamcılığı yapmaktadır.

Dünyada ki en son görsel teknoloji ve gelişmeleri takip eden tecrübeli kadrosu ile ideal medya planlamasını yapmak ve reklamın belirlenen hedef kitleye en etkili şekilde ulaşmasını sağlamak çalışmalarımızın temelinde yer alır. Bizler basit bir reklam şirketinden öte, uygulama mühendisleri, Ar-Ge ve uluslar arası ticaret uzmanlarıyız. Sizleri Sebe’ grup sirketi NuNu Led ithalat ürün portföyünü keşfetmeye davet ediyoruz. 

FİRMA İSMİ:NUNU LED İTHALAT A.Ş 

BAYİLİK KATEGORİSİ: LED REKLAMCİLİK MALZEMELERİ

KURULUŞ YILI: 1989 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 3

Nunu Led Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Acentelik ilk maliyet led tabela için 5000 usd civarındadır. Üretici bayilik ise 12.000 usd civarındadır. 

BAYİLİK DESTEKLERİ:PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, REKLAM DESTEĞİ.

 

Nunu Led Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR