Nerotherm

Nerotherm Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Nerotherm Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Nerotherm Isı Teknolojileri günümüz katı yakıtlı ısıtma sistemlerinin çağımız teknolojileri ile buluşturma amacıyla kurulmuştur.

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda katı yakıtlı kalorifer kazanları, pellet sobaları, pellet kazanları üretimlerini çağın gereksinimlerine göre üretmekte ve yaptığı ürünlerde enerji verimliliğini, konforu ve estetiği ön planda tutmaktadır.

Nerotherm ürettiği her ürünü AB standartlarında üretmekte ve bu kalitesini de CE sertifikası ve Enerji Verimliliği sertifikaları ile kayıt altına almaktadır.

Genç bir ekip olmasına rağmen katı yakıtlı ısıtma sektöründe uzun yıllar deneyim yapmış, AR-GE projelerinde yer almış ve uluslararası birçok fuara katılım sağlamış olan ekibimiz üretim tekniklerinde de çağın tüm imkanlarını en verimli şekilde kullanmaktadır.

Nerotherm; ülkesi, müşterileri, yetkili satıcıları için güvenilir ve saygın bir firmayı ilke edinmiştir.

Çevreye dost, teknolojik ürünler üreten bir firma olarak ürettiklerimizi yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda satarak ülke ekonomisine verdiğimiz katkıdan dolayı gururluyuz.

Nerotherm için herşeyden önce “Müşteri Memnuniyeti” geliyor.

Vizyon & Misyon

Misyon,

Yurtiçindeki ve yurtdışındaki müşterilerimizin talepleri olan ürünleri en yüksek üretim standartlarında, insan ve çevre sağlığını gözeterek sunmaktır.

Vizyon,

Isıtma sektöründe yenilikçi, yüksek kalitede üretim gerçekleştiren, uluslar arası pazarlarda yüksek rekabet gücüne sahip, radyatörü, kazanı ve boyleri aynı anda üreten ve bu ürünleri hem yurtiçine hem de yurt dışına pazarlayan Türkiye’nin en büyük firmalarından birisi olmaktır.

Değerler,

Müşteri odaklılığı, yenilikçiliği ve rekabetçiliği esas alan bir yönetim temelinde, dürüstlük ve şeffaflık ilkelerinden sapmadan, çalışanlarını daima geliştiren ve yaratıcılıklarını teşvik eden, çevre ve topluma duyarlı olmak firmanın değişmez değerlerdir.

Nerotherm Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR