Motta Pastanesi

Motta Pastanesi Bayilik Açıklaması

 

 Motta Pasta Motta Pasta Ürettiği ürünlerde dünya standartlarını yakalamayı, Türkiye’de ve Dünya’da konusunda öncü olmayı hedeflemiştir. Motta, yatırım yapmanız için doğru yerin seçiminde, bu yöndeki araştırma sonuçlarını ve tecrübesini devreye sokarak rehberlik yapıyor. Ayrıca yapılacak olan yatırımın mali portresini ve ödeme takvimini önünüze koyarak evdeki hesabın çarşıdakine uymasını sağlıyor. Deneyimli ve uzman kadroları ile yatırımın en kısa sürede tamamlanmasını sağlayarak yatırımın kazanca dönme sürecini kısaltıyor.

 Temel üretim sorumluluğu Motta’da Franchisee yorucu ve karmaşık üretim sistemleri ile değil, zevkli satış ilişkileri ile uğraşıyor. Sadece sıcak satılması gereken ve karlılığı arttıran az miktardaki ürün yatırımcı tarafından üretiliyor. 

Motta Mağaza tasarımı Motta açılacak mağazaların tasarımını karlılık ve verimliği maksimize edecek şekilde belirtiyor. Franchisee Motta’nın tecrübesinden faydalanarak en fonksiyonel ve ideal tasarımdaki mağazaya kavuşuyor.

 Personel ve eğitim desteği Motta açılış öncesinde personeli işe alıyor ve bir ay süresince deneyimle kadrosuyla eğitiyor. Açılış öncesi ve sonrasında Motta periyodik olarak çeşitli konularda sürekli teorik ve pratik eğitim veriyor. Dünyadaki gelişmeleri sürekli takip etme ve uygulamala Motta her yıl dünya pastacılık ve ekmekçilik sektöründeki gelişmeleri yurt içindeki ve yurt dışındaki fuar ve seminerlere katılarak takip ediyor, getirdiği yenilikleri ürünlere ve işletme sistemine yansıtıyor. Böylece franchisee bireysel olarak çok büyük yatırım gerektiren gelişme ve yeriliklerden ücretsiz olarak yararlanıyor.

 Sermayesiz açılış desteği Franchisee hergün peşin satmış olduğu ürünlerin bedelini Motta’ya 30 gün sonra ödüyor. Böylelikle yaklaşık bir ayın cirosu franchisee için işletme sermayesi olarak kalmış oluyor. 

Toplu alımlar ve uygun vadeler Franchisee’ler büyük bir zincirin halkaları olarak toplu alımların fiyat ve vade avantajlarından yararlanarak maliyetlerde avantaj yakalıyorlar.

Motta Pastanesi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR