Marlenka Pastası

Marlenka Pastası Bayilik Açıklaması

Marlenka Pastası Bayilik

Marlenka Pastası Bayilik Hakkında : ÇEK CUMHURİYETİNDEN İTHAL ETTİĞİMİZ MARLENKA ADI ALTINDA BALLI CEVİZLİ BALLI LİMONLU BALLI KAKAOLU MARLENKA PASTASINI KENDİ BÖLGESİNDE SATACAK BAYİLERE İHTİYACIMIZ VARDIR. 2010 yılında kurulan Best Gıda, yiyecek ve içecek ürünlerinin ithalat ve distribütörlüğünde uzmanlaşarak sektöründe Türkiye'nin en başarılı şirketlerinden biri haline gelmiştir. Best Gıda yiyecek, içecek ve hizmet sektöründe endüstri lideri olmayı hedeflemektedir. Best Gıda sürekli gelişme ve eğitime inanmaktadır. Bu yüzden distribütörlüğünü yaptığı ürünler hakkında müşterilerine sürekli profesyonel destek sağlamaktadır. İthal ettiği ürünler hakkında medya ve halkla ilişkiler desteği de sağlar. 

Marlenka Pastası Bayilik ve Bayilik Şartları Yetkili distribütör olarak, Best Gıda birçok uluslararası büyük üretici tarafından üretilen kendi endüstrilerinin lider firmalarından dünya'nın 1 numaralı yiyecek ve içecek ürünleri ithal edip ülke genelinde toptan büyük bir distribütör kanalı oluşturmuştur. Best Gıda sektördeki ününü, dürüstlük ve kişisel ilişkiler üzerine kurmuştur. Firma şeffaflığını her zaman en ön sırada tutan Best Gıda Türkiye pazarına sunulan herhangi bir yeni ürünün T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından ithalat onayının bitmesi için; sunuma, teste ve final aşamasına kadar yaptığı işleri tüm detayları ile anlatmaktadır. Best Gıda ayrıca aylık satış başarılarını yükseltmek için marka bilincine, doğru medya planlamasına ve halkla ilişkilere odaklı tecrübeli bir satış takımına sahiptir. Dürüstlüğe dayanan başarı deneyimiyle, sürekli kandini geliştiren ve yenileyen satış takımıyla Best Gıda yaptığı işlerle haklı gurur yaşamaktadır. 

FİRMA İSMİ: BESTFOODS GIDA SAN TİC LTD ŞTİ 

BAYİLİK KATEGORİSİ: İTHAL PASTA MARLENKA PASTASI 

KURULUŞ YILI: 2005 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 4 

BAYİLİK YATIRIM MALİYETİ: 30,000 USD

Marlenka Pastası Bayilik Şartları ve Destekleri

EN AZ 1000 KUTU ÜRÜN ALMAK DIŞINDA BAYİLİK ŞARTIMIZ YOKTUR 70 GÜN VADE İLE ÇALIŞIR TÜM ÜRÜNLERİMİZİ BİZDEN BELİRLEDİĞİMİZ FİYATLA ALIR VE SATAR. BAYİLİK DESTEKLERİMİZ İSE; EĞİTİM DESTEĞİ, PERSONEL DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ VERDİĞİMİZ BAYİLİK DESTEKLERİDİR.

 

Marlenka Pastası Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR