Led-24H

Led-24h Bayilik Açıklaması

Led-24h Aydınlatma Bayilik

Led-24h Aydınlatma Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: Konusundaki Ar-Ge çalışmalarına 2011 yılında başlamış firmamız dekoratif ve genel aydınlatma konusunda standart ürünler dışında Proje bazlı ürünlerle müşterilerine en iyiyi sunmaktadır. Tüm dünyayı etkisi altına alan aydınlatma ürünleri led-24h aydınlatma 3 yılı aşan üretimi ve ithalatı boyunca sahip olan bilgi ve tecrübemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmanın mutluluğunu duymaktayız. 

Led-24h Aydınlatma Bayilik Konusudur. 

 Led-24h Aydınlatma Bayilik ve Bayilik Bilgileri Kurulduğumuz günden itibaren İstanbul Karaköy ve Perpada aydınlatma konusunda ithalat yapan yetkili uzman personelimizle firmamız Rgb Panel, Trafo, Ampul, Floresan, Makine Lambası, Downlight, Armatür, Projektör, Wall washer, Raylı Spot, Kanopi gibi satış öncesi kapıda ödeme gibi kargo hizmetlerimizi kapsamaktadır. Küçük ölçekli bir firma olmasına rağmen kurulduğu günden itibaren kaliteye verdiğimiz önem günümüzün rekabet koşullarında zoru başarma azmi sayesinde kısa zamanda sektörde tanınmış ve bu ilkelerden asla taviz vermemeştir.

'Bayilik veren led aydınlatma firmaları yazılarından biridir.' Firmamızın en önemli prensiplerinden biri daima kaliteli hizmet zamanında ürün teslimi ve uygun fiyatları olmuştur. Firmamıza gösterdiğiniz ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederek siz değerli müşterilerimize gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Led-24h Aydınlatma Bayilik Bilgileri

Firma ismi: led-24h aydınlatma Bayi 

Franchise Şube Sayısı: 1 Franchising 

Bayilik Destekleri: Pazarlama Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:

Telefonla veya Yüz Yüze Görüşülür.

 

Led-24h Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR