Kurtoğlu Dekor

Kurtoğlu Dekor Bayilik Açıklaması

Kurtoğlu Dekor Bayilik

Kurtoğlu Dekor Bayilik Hakkında : KURTOĞLU DEKOR ; 2003 yılında pimapen sektörü ile başlayıp ilerleyen yıllarda dekorasyon alanında faaliyet gösteren bir firmanın da katılımı ile 2014 yılında tek çatı altında birleşmiş bir firmadır. Firmamız sublimasyon metodu ile görselliği ve kaliteyi ön planda tutarak, tercih edilen yaşam alanlarının dekorasyonunu yapmaktadır. 

Kurtoğlu Dekor Bayilik ve Bayilik Şartları

KURTOĞLUDEKOR kendine özgü kimyasal ürün ve teknikler ile alışageldik dekorasyon firmalarından çok daha farklı bir çizgidedir. İstenilen her resmi sağlam ve kalıcı bir şekilde seramik ve cam’a işleyerek evlerinize, işyerlerinize renk katıyoruz.. Ürünlerimiz tüm kimyasal temizlik malzemelerine, ısıya , buhara ve mekanik darbelere karşı dayanıklıdır. Firmamız farklı ürünleri ile tüm Türkiye ye bayilikler ve tüm dünya ya distribütör lükler dağıtmaktadır. KURTOĞLU DEKOR, Teknik ve sanatın buluşması ile hayallerinizi inşa ediyor. KURTOĞLU DEKOR sublimasyon tekniği ile - Kanvas tablo - Resimli seramik baskı - Resimli MDF baskı - Resimli metal baskı - Resimli Cam baskı Yapmaktadır.

TEKNİK DETAYLAR

  • SUBLİMASYON ile farklı mekanlarda farklı ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte çeşitli tasarımlar yaratılabilir, fotoğraftan daha detaylı ve canlı görsel neticeler elde etmek mümkün hale gelir.
  • SUBLİMASYON ile uygulayacağınız ürün grubunda bugüne kadar hiç elde edemediğiniz yüksek görsellik düzeyi ve sınırsız sayıda renk kartelasına ulaşmanız artık çok kolay.
  • İstenilen her ölçü malzeme üzerine istenilen her resmi sağlam ve kalıcı bir şekilde işlemektedir.
  • Ürünlerimiz özellikle mutfak tezgah arası, duşa kabin içi ve banyo klozet arkasında tercih edilmektedir.
  • Ürünlerimiz Avrupa ve Amerika normları gereği, toksik maddeler barındırmaz, ağır metaller, kükürt ve phataletes içermez.

NE KADAR DAYANIKLI?

Kurtoğlu Dekor Bayilik ve Bayilik Şartları

Ürünlerimiz her türlü kimyasala karşı oldukça dirençlidir( çamaşır suyu, tuz ruhu vs..). Yoğun bileşenli temizleyiciler, toz bileşenli temizleyiciler, sıvı temizleyiciler gibi piyasada farklı alanların temizliğinde kullanılan her türlü temizlik maddesiyle rahatlıkla silinebilir. Üzerindeki desen veya görsel asla zarar görmez.

Baskılarımız -20 derecede bile ilk günkü yapısını korumuştur. Görselli bir ürün 4 gün derin dondurucuda bekletilerek test edilmiştir. çok yüksek sıcaklıklara dayanıklı bir ürün konumundadır. Dolayısıyla üzerine direkt dökülen sıcak sıvılardan etkilenmez. buhara ve mekanik darbelere karşı dayanıklıdır.

Dış etkenlere karşı dirençli, yanmaz, çizilmez, leke tutmaz Dekorasyon sektörü Dekorasyon, mekân içerisindeki tüm objelerin bir uyum ve oran içerisinde kullanılmasıdır. Bu uyum; gerek renk, gerek sekil, gerekse boyut gibi önemli faktörlerle sağlanır. Dekorasyon denildiğinde akla gelen mobilyacılardan veya yapı marketlerinden alınan ürünlerdir; fakat dekorasyon öylesi zengin ve geniş bir yelpazeyi içerir ki sadece bir oda, salon, banyo veya mutfağın dekorasyonu dahi sayfalar dolusu yorum gerektirir.

Bunun nedeni ise dekor kavramının anlamca genişliğidir. Dekorasyon sadece eşyalarla düzenlenmiş bir alan yaratmanın da ötesinde uyumun, renklerin, psikolojinin, estetiğin ve daha birçok kavramın dâhil olduğu somut malzemelerle soyut değerler yaratma sanatının genel adıdır. Bir insanın nasıl parmak izi sadece kendine ait ve benzersizse o denli muhteşem bir farktır dekorasyon ile insan arasındaki bağ.

Sonuç olarak yaşam alanınızda yaptığınız dekorasyon sizi tam anlamıyla yansıtıyorsa orada MUTLU, HUZURLU ve RAHAT bir hayat sizi bekliyor demektir. KURTOĞLU DEKOR Huzurlu alanlar yaratır. Misyonumuz Dekorasyon sektöründe gelişmekte olan yenilikleri takip ederek sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, ustalarımız ve mimarlarımızla kaliteli hizmeti tam anlamıyla vermektir. KURTOĞLU DEKOR iç ve dış dekorasyon sektöründe hizmet vermektedir.

Günün koşullarına uygun renk, desen ve kaliteyi göz önünde bulunduran cazip fiyat seçenekleriyle, stoklarını her zaman güncelleyen yenilik ve değişim arayışında olan müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. KURTOĞLU DEKOR her geçen gün kendini geliştirmekte, kurumsal marka olma yolunda ilerlemektedir. Firmamız dekorasyon hizmeti vererek, kaliteli malzeme sağlayarak ekonomik fiyatlarla uygulama hizmeti vermektedir. Dekorasyon konusunda profesyonel ekibimiz ile Türkiye genelinde malzeme ve uygulama satış hizmeti vermekteyiz.

Firma ismi: KURTOĞLU DEKOR 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 

Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması

Kurtoğlu Dekor Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: NEDEN BAYİLİKLER VERİYORUZ Amaç KURTOĞLU DEKOR firmasını , kaliteli ve farklı hizmet anlayışını tüm TÜRKİYE de yaymaktır. Bu sebepten dolayı KURTOĞLU ailesi olarak her il ve ilçede bulunmak ve tüm müşterilerimize ulaşmak istiyoruz.

BAYİ ÇALIŞMA ŞEKLİ VE ŞARTLARI

1- SATIŞ NOKTASI Şehir gözetmeksizin her il yada ilçede kurulabilir. Sektöre yakın olması dışında herhangi bir şart aranmaz. Merkezden yada mevcutsa o bölgede bulunan ana bayilerinden bitmiş montaja hazır ürünleri teslim alarak müşterisine satış ve montajını gerçekleştirir. Liste fiyatı üzerinden %25 ıskontosu vardır.

2- BÖLGE BAYİ Üretim yapmayan ana bayi statüsünde çalışan firmalardır. Kendisine teslim edilen bölge de satış noktaları oluşturur. Bitmiş ürünü merkezden teslim alarak satış noktalarına dağıtır. Bölge bayi hakkı için 10.000 TL ürün bağlantısı zorunluluğu dışında ekstra bir şart yoktur. Hava parası isim hakkı talep edilmez. Merkez gerekli gördüğü durumda banka teminat mektubu isteyebilir. Liste fiyatı üzerinden %50 ıskontosu vardır. Bir şehir de birden çok bölge bayi olabilir. Şehrin ekonomik yapısı ve büyüklüğüne göre karar verilir.

3- ANA BAYİ Bölge bayi hakkı için 30.000 TL ürün bağlantısı zorunluluğu dışında ekstra bir şart yoktur. Hava parası isim hakkı talep edilmez. Merkez gerekli gördüğü durumda banka teminat mektubu isteyebilir. Liste fiyatı üzerinden %50 ıskontosu vardır. Ana bayi bulunduğu bölgede dekorasyon, inşaat, mutfak ve seramik firmaları gibi noktaları alt bayii yada satış noktası olarak oluşturur. Teşhirler yapar. Liste fiyatı üzerinden %50 iskonto alır. Ana bayilik aldığı şehrin sınırları içerisinde bölge korumaya sahiptir. 30.000 TL bağlantı gerektirir. İnternet yada herhangi bir kanaldan gelen siparişler direk olarak o bölgede ki bayi ye yönlendirilmektedir.

Henüz bayilik verilmemiş il veya ilçelerden gelen talepler de mesafe olarak en yakın olan bayi ye yönlendirilecektir. Bayilik talebin de bulunan şahıs yada firmaların tüm hakları sözleşme ile garanti altına alınacaktır. Not: Proje işler liste fiyatı üzerinden değerlendirilmez özel çalışma yapılır. Gökhan GÖKSU 0 555 592 06 06 www.kurtogludekor.com www.facebook.com/resimlidekorasyon

 

Kurtoğlu Dekor Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR