Kolen Enerji

Kolen Enerji Bayilik Açıklaması

Kolen Enerji Bayilik

Kolen Enerji Bayilik ve Bayilik Şartları Kolen Enerji Bayilik Hakkında : Doğalgaz dağıtımına yaptığı İZMİRGAZ, ESKİŞEHİRGAZ gibi yatırımlarla sektörün önemli bir oyuncusu olan şirketler grubumuz, elektrik dağıtım endüstrisinde ortakları ile birlikte İstanbul Avrupa Yakası Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ (BEDAŞ), Bursa, Balıkesir, Yalova, Çanakkale Bölgesi Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ (UEDAŞ), Antalya, Isparta, Burdur Bölgesi Akdeniz Elektrik Dağıtım AŞ (AEDAŞ), Sivas, Tokat, Yozgat Bölgesi Çamlıbel Elektrik Dağıtım AŞ (ÇEDAŞ) yatırımları, 10 milyona yakın abonesi ile pazar lideridir. 

Kolen Enerji Bayilik ve Bayilik Şartları 

Grup sadece dağıtıma değil, üretim alanına da yatırımlarını sürdürmektedir. Halihazırda AKKÖY-I ve AKKÖY-II hidroelektrik santralleri ile 103,5 MW ve 230 MW olmak üzere toplamda 333,5 MW kurulu güce sahiptir. Yine Soma'da 510 MW kapasiteli termik santral projesi devam etmektedir. Soma termik santralinin faaliyete geçmesiyle birlikte yıllık 5,5 Milyar kWh enerji üretim kapasitesine sahip olacaktır. Enerji sektörü ile birlikte inşaat taahhüt, liman ve tersane işletmeciliği, çimento ve madencilik, turizm ve hizmet endüstrilerinde de yatırımları olan grup uluslararası müteahhitlik otoriteleri tarafından sektörün en saygın dergisi olarak kabul edilen ENGINEERING NEWS RECORD MAGAZINE tarafından hazırlanan “The Top 225 Global Contractors” listesinde 2007 yılında 136. sırada, 2011 yılında 211. sırada yer almıştır. Listede Avrupa ülkeleri arasında ise 65. sırada yer almaktadır. Yaklaşık 4.000 çalışanıyla, Türkiye, Libya, Azerbaycan, Uganda, Sırbistan gibi dünyanın bir çok köşesinde projeleri bulunan grup 5,4 Milyar TL'lik projeyi tamamlamış, 6,7 Milyar TL'lik proje ise devam etmektedir. 

KOLEN, grubun elektrik ticaretinden sorumlu şirket olup, grup bünyesinde üretilen elektriğin yanı sıra, yurtiçi ve yurtdışından üreticilerin üretimlerini müşterileri için fırsata dönüştürmektedir. 

Firma ismi: KOLEN ENERJİ 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 60

Kolen Enerji Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Faaliyet gösterilecek bölgenin iş ortaklığına uygun bir bölge olması. İş ortağımız olacak (gerçek yada tüzel) kişi ile bayilik sözleşmesinin imzalanması.

 

Kolen Enerji Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR