Klas ( Class ) Led

Klas ( Class ) LED Bayilik Açıklaması

Klas ( Class ) LED Bayilik

Klas ( Class ) LED Bayilik Hakkında Açıklama : Klas LED üretir. geliştiri. uygular.üretir. Klas LED olarak bir çok markanın ithalatçısı, Türkiye distribütörü olmanın yanı sıra gerek Türkiye sınırları içerisinde gerek dünyanın birçok ülkesinde kendi geliştirdiği teknolojilerin satış, servis ve kiralama hizmetlerini kendi bünyesinde sunmaktadır. Klas ( Class ) LED Bayilik ve Bayilik Şartları Klas LED global piyasalarda bir dünya markası olan "Class LED" firması ve online satış markası olan LEDPanel.com markasını yine kendi bünyesinde bulunmaktadır. Klas LED Markaları KLAS LED Klas Led’ olarak “LED’e dair ne varsa” sloganı ile büyük oranda yerli üretimi, profesyonel teknik servis hizmetlerini sizlere en iyi seviyede hizmet vermeye devam ediyor. Klas LED, bir dünya markası olan “CLASS LED” firmasının Türkiye’deki tek yetkili satış ve servis noktasıdır, CLASS LED yanı sıra yine birçok dünya markasının Türkiye distribütörlüğünü başarı ile sürdürmektedir. 

Klas ( Class ) LED Bayilik ve Bayilik Şartları Türkiye pazarında “LED Panel” markası ile birçok LED firmasının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Klas LED piyasa, ürün ve teknik tecrübesi ile size özel çözümler sunmaktadır. LED EKRAN KİRALAMA LEDEkranlarımız, kiralama amacı ile tasarlanmış özel modüller sayesinde ister kendi ayakları üzerinde zeminde kurabildiği gibi isterseniz de truss veya vinç üzerine asarak boşlukta istediğiniz açıda ve yönde izlemeye olanak sağlamaktadır. Kiralama da kullanılan LED ekranlarımız İç ortam (Indoor) ve dış ortam (outdoor) kullanım amaçlarına göre ikiye ayrılır. LED ekranlar SMD ve RGB (TH, Virtual) olmak üzere farklı tiplerde üretilmiş ürünler bulunmaktadır. SMD LED ekranlar ile gün ışığında yüksek çözünürlükte görüntü aktarılabilmektedir. Bilgisayarda düşük punto da hazırlanmış sunumlarınızı ve içeriklerinizi, aydınlık ortamlarda en parlak haliyle sunmanızı sağlayan ve yakın mesafeden izlemeye imkan sağlayan 5mm gerçek çözünürlüğe sahip indoor SMD LED DISPLAY ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunulabilmektedir. 

LED Ekran Sistemleri dış ortamda kurulmaya elverişli olarak üretilmiştir. Dış ortam şartlarından (sıcaklık, nem, yağmur, çamur, toz ve rüzgar vb.) etkilenmemektedir. Organizasyonlarınızın teknolojik ve interaktif bir yüzü olabilmek adına LED ekran sistemleri kiralama ve prodüksiyon talepleriniz için bizim iletişime geçiniz. RESİM GALERİSİ Hizmet Anlayışımız Klas LED Elektronik olarak tüm hizmet ve çalışmalarımızı müşteri memnuniyeti üzerine kurmaktayız. Kalite, güven, sağlık ve sağlamlık ilkesine bağlı kalarak ürünlerimizi müşterilerimize en iyi şekilde sunabilmek için çalışmaktayız. Hayatınıza önemli dokunuşlar yapacak tasarım ve dekoratif çekicilikleri ile bulundukları ortama estetik görüntü getirecek ürünlerimizin işlevselliği, kullanacağınız alanlara güç kazandıracaktır. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin işlevsel olabilmesi için müşterilerimizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak çözümler sunarak, her tür soru ve sorunlarınızla yakından ilgilenmekteyiz.

Kalite Politikamız Kaliteli hizmet ilkesini benimsemiş Klas LED Elektronik olarak bizler, LED aydınlatma kalite ve güvencesinin vizyonu doğrultusunda, her geçen gün gelişmekte olan güncel teknolojik ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. İlk olarak kendi çalışanlarımızda aynı bilincin yer alabilmesi adına gerekli eğitim ve bilgilendirmeleri yapıyor, ürün ve hizmetlerin daha kaliteli olabilmesini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti, güvenilirlik, etik değerler, müşteri odaklılık, yüksek hizmet kalitesi ve hızlı çözüm üretebilmek temel ilkelerimiz arasındadır. Kalite politikamızın gereğini ürün ve hizmetlerimize gerçekçi olarak yansıtmak adına; 2 Yıl Garanti Veriyoruz; Türkiye genelinde satış, pazarlama ve projelendirme faaliyetlerinin gerçekleştirildiği Led Aydınlatma ürünleri 2 yıl garanti kapsamında müşterilerimize sunulmaktadır. 35.000 saat çalışma garantisi bulunan ürünlerin enerji tasarruflu olması sebebiyle uzun yıllar kullanımı mümkündür. Kalitemize Olan Güvenimiz Tam; Türkiye’de yeni bir sektör olan Led Aydınlatma sistemleri müşterilerine, kalite, uygun fiyat ve uzun ömürlü kullanım hizmeti sunmaktadır.

Bakım gerektirmeyen LED aydınlatma ürünleri darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. LED aydınlatma kalite ve güvencesi ile diğer aydınlatma sistemlerine göre çok daha uzun ömürlü ve kaliteli bir yaşam biçimi sunar. Misyonumuz Müşterilerimizin her birine özel çözümler sunarak, hem güven duyabilecekleri hem de bütçelerinden tasarruf edebilecekleri ürün hizmeti alabilmelerini sağlamaktır. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin doğru algılanarak uygulanması ve müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanması bizler için en önemli unsurdur. Vizyonumuz Teknolojik gelişmelerle birlikte ülkemizde her geçen gün büyümekte olan Elektronik ve Aydınlatma sektöründe çıtamızı en yüksek noktaya taşımak, koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak müşterilerimizin daima en doğru hizmeti alabilmelerini sağlamaktır. Sunduğumuz her ürün ve hizmet sonrasında müşterilerimizin kar ve faydalarını garanti altına alarak sektörde kalıcı hale gelmektir. 

Firma ismi: Klasled 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 12

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Klas ( Class ) LED Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: LED TABELA ÜRÜN VE AKSESURALARI Kendi İthalatımız ve üretimimiz olan LED tabela malzemelerini toptan olarak satışlarımız mevcuttur. Montaj ve kurulumunu kendiniz yapmayı düşünüyorsanız (teknik bilgi gerektirir) direkt parça parça malzeme satışlarımız bulunmaktadır. İstediğiniz renklerde P10 Led Paneller, TF serisi kontrol kartları, çeşitli ölçülerde iç ve dış mekana dayanıklı tabela kasası, kayan yazı kasa malzemeleri, 5V Adaptör ve bağlantı parçaları, data ve güç kablolarını satın alabilirsiniz. Yüksek kalitede kırmızı P10 led modülleri, beyaz, mavi, sarı, yeşil p10 led modülleri ve kontrol kartları garantili olarak satılmaktadır. Metal LED Tabela kasalarımız özellikle dış mekan uygulamarı için son derece uygun olup ek parçalar içermediğinden dolayı diğer alternatiflerine göre oldukça daha mukavemetlidir.

Yüksek Kalitede suya dayanıklı Kırmızı P10 Led Panel kutu bazlı alımlarda (kutu içeriği 20 adettir) Kayan Yazı veya diğer adı ile LED Tabela kasası Piyasada kullanılan alüminyum, metal ve diğer tüm kasaları profil bazlı kasaların yanı sıra ! Kayan yazı led tabela tecrübelerimize dayanarak en kullanışlı ve en şık ve uzun ömürlü kendi lazer CNC kesim kasamızı geliştirdik. Kasalarımız montaj esnasında çok kolaylık sağladığı gibi son derece güzel ve kaliteli görünümü ile tercih edilmesi gereken led tabela çerçeveleridir. Kendi üretimimiz olan LED Tabela kasaları hakkında detaylı bilgiler ve fiyat almak için hemen bizi arayabilirsiniz. LED AYDINLATMA ÜRÜN VE AKSESUARLARI Tüm LED aydınlatmları için gerek kendi ithalatımız gerek türkiye pazarındaki lider üreticiler ile yaptığımız çalışmalar sonucunda size en kaliteli ve uygun fiyatalara temin ettiğimiz led aydınlatma ürünlerinide toptan satışlarımız mevcuttur. LED aydınlatma ürünlerinde gerekli olan 5,12 ve 24 V Adaptörler, data ve güç kabloları, metal aksamlar, kumadanlar ve diğer tüm ürünler için toptan satışlarımız yine mevcuttur.

 

Klas ( Class ) LED Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR