Karya Pastanesi

2005 Yılında Müşterilerine Hizmet Vermeye Başlayan Karya Pastanesi Büyümeye Ve Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Karya Pastanesi Bayilik Maliyeti

500.000 - 1.000.000+ *
* firmanın bayilik ücretleri seçilen konsept doğrultusunda değişiklik göstermektedir.

Karya Pastanesi Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Karya Pastanesi Bayilik Şartları

Marka Değerleri Ve İlkeleri İle Uyum Sağlamak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Seçilen Konsepte Göre Lokasyon Seçimi Yapmak

Karya Pastanesi Bayilik Açıklaması

Karya Pastanesi Bayilik

 

Karya Pastanesi pastacılık sektörüfaaliyetlerine başladığı 2005 yılından bu yana sektördeki büyümesini sürdürmektedir. Kalite ile özdeşleştirmeyi başardığı markası, ürün yelpazesindeki çeşitlilik, üstün hizmet anlayışı ve kurumsal yapısı ile pastacılık sektörü öncüleri arasında yer almaktadır. Değişen müşteri profiline ve ihtiyaçlarına göre mağaza konseptlerini çeşitlendiren Karya Pastanesi gıda sektörü bayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. 

Karya Pastanesi Bayilik Şartları

Karya Pastanesi bayilik almak isteyen girişimcilerinin, marka tarafından verilecek temel eğitimi, en az 6 personele sahip bir işletmeyi yönetebilecek şekilde alması ve uygulayabilmesi gerekmektedir. Girişimcinin temel işletme tecrübesine sahip olması ya da üniversite seviyesinde eğitim almış olması talep edilmektedir. Karya Pastanesi bayilik alan girişimcilerin sürekli olarak işinin başında olmasını beklemektedir. İletişim yeteneklerine güvenen ve gerekli yatırım olanaklarına sahip olan kişiler markanın internet sitesinde yer alan aday formunu doldurarak ya da firmaya telefon ile ulaşarak bayilik taleplerini iletebilmektedirler. Markanın talep ettiği yatırım bedeli ile ilgili olarak firma yetkililerinden detaylı bilgi alınabilmektedir.

Karya Pastanesi bayilik almak isteyen yatırımcılar için farklı yapı ve büyüklükte konsept seçenekleri sunmaktadır. Karya Small Butik, Karya Corner Shop, Karya Pastahane &Fırın, Karya Butik Pastahane, Karya AVM Konsepti, Karya Butik&Cafe, Karya Area gibi işletme modelleri ile açılabilecek olan mağazaları ile girişimcileri için uygun modeller sunmaktadır.

Karya Area Franchise, markanın en kapsamlı olarak sunduğu franchise modeli olarak bilinmektedir. Bir bölgenin Karya markası ile birlikte üretim ve pazarlama haklarının alınması, alt bayiliklerin verilmesi ve bölge potansiyelinin tamamını değerlendirilmesi olanaklarını girişimciye sunmaktadır. Öncelikle bir üretim tesisi ve butik mağaza açılması koşulu bulunan bu modelde birden fazla mağaza ile de faaliyete geçilebilmektedir. Area franchiseların yatırım tutarı bölge potansiyeline göre değişiklik gösterebilmektedir. İki ya da üç ortağa kadar başvuru kabul edilen bu işletme modelinde girişimcinin ticari ve yönetimsel alanlarda tam olarak tecrübe sahibi olması beklenmektedir.

Karya Pastanesi Bayilik Avantajları

Karya Pastanesi bayilik alan girişimcileri ile paylaştığı deneyim ve alt yapı sayesinde işletmelerin faaliyet hazırlığının yapıldığı dönemden itibaren karşılaşılabilecek tüm sorunları minimize etmektedir. Marka uzman kadroları aracılığı ile yatırımın en kısa sürede tamamlamakta ve yatırımın kazanca dönüşmesi sürecini kısaltmaktadır. Temel üretim sorumluluğunun markada olması, işletmecinin satış ve pazarlama faaliyetlerine yönlenmesine ve müşteri memnuniyetine maksimum özen göstermesine olanak sağlamaktadır.

Karya Pastanesi Bayilik Destekleri

Karya Pastanesi bayilik almak isteyen girişimcilerine doğru lokasyon seçiminden, maliyet 

analizine kadar pek çok konuda destek olmaktadır. Marka bayilerin açılışından önce personeli işe almakta ve bir ay süre ile kendi deneyimli kadrosu aracılığı ile eğitim vermektedir. Açılıştan önce ve sonra periyodik olarak teorik ve pratik eğitimlere devam edilmektedir. Karya pastanesi sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve girişimcilerine verdiği desteği ürünlerine ve işletme sistemine yaptığı geliştirmeler ile sürdürmektedir. Karya Pastanesi bayilik alan girişimciler her gün peşin sattıkları ürünlerin bedelini markaya 

30 gün sonra ödemektedir. Bu uygulama ile yaklaşık bir aylık ciro işletme sermayesi olarak kalmaktadır. Karya Pastanesi bayilik alan girişimcilerine toplu alımlarda fiyat ve vade avantajı sunmaktadır. Bayilerin az bir katılım ile büyük ölçekli reklam ve promosyon faaliyetlerinden eşit miktarda yararlanması sağlanmaktadır. Her tip Karya konsepti için ideal işletme teknikleri konusunda girişimcilere destek verilmektedir. Marka bayilerini düzenli olarak ziyaret ederek satışlar ve verimlilik konusunda önerilerde bulunmaktadır.

Karya Pastanesi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR