1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. İmplex Bio Şömine

İmplex Bio Şömine

İmplex Bio Şömine bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, İmplex Bio Şömine bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Ev, Bahce ve Dekorasyon

Kurumsal

Implex Makine Sanayi İç Ve Dış Ticaret Ltd. Şti.,makine, kimya ve lojistik sektörüne uzun yıllar deneyimleri ile uzun yıllardır katkı sağlamış Türkiye'de yüksek katma değerli işlere imza atan  girişimciler tarafından kurulmuşan bir kuruluştur.

Implex Makine portföyündeki  ürünleri, en kaliteli sarf malzemeleri ve son teknoloji üretim sistemlerini kullanarak ürettirmektedir.

Bio şöminelerimiz fosil yakıtlar gibi doğaya zarar vermez; tamamıyla tarımsal distilasyondan elde edilen bioethanol sıvı yakıt ile çalışır veçevre dostudur. Bireysel kullanım alanlarının (Apartman Dairesi, Villa, Yazlık Ev, Dağ Evi, Bahçe, Teras, İş yeri v.s’nin ) yanı sıra ürünlerimiz Otel Projeleri, Restoranlar, Kafeler, Halka Açık Alanlar, Kongre ve Davet Organizasyon Alanları gibi birçok açık ve kapalı alanda tercih edilmektedir.

Implex Makine, başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere A.B.D, Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Dubai, Güney Afrika Cumhuriyeti gibi birçok ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomimize de katkı sağlamaktadır.

Implex Makine olarak misyonumuz ; ana ürün grubumuz olan Bio Şömine konusunda Türkiye’de ve Global pazarda ileri derecede söz hakkı ve yüksek oranda pazar payı sahibi olmaktır.

Implex Makine olarak Vizyonumuz; Türkiye ve Global pazardaki tüm potansiyel müşterilerimiz için Ar-Ge çalışmaları ile kalite ve estetiği buluşturan çevre dostu ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimize dört mevsim boyunca baca ve is derdi olmadan şömine keyfini sevdiklerinizle yaşatmaktır.

Bayilik Talep Formu

Sizlerde direk üretimini ve ithalini sağladığımız ürünlerin satışını yaparak her geçen gün katkılarınızla genişleyen ailemizin bir üyesi olmak istiyor ve hem ürün gamınızı hem de cironuzu arttırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  1. Dekorasyon ve Aydınlatma
  2. Kadın Giyim & Aksesuar

İmplex Bio Şömine Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

İmplex Bio Şömine Şartlar & Koşullar

İmplex Bio Şömine Fotoğraflar

Ev, Bahce ve Dekorasyon Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör