1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Bebek ve Çocuk
  3. İdil Baby

İdil Baby

İdil Baby bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, İdil Baby bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Bebek ve Çocuk

1984’ten BUGÜNE

Tekstil sektöründe faaliyet göstermeye başladığımız 1984 yılını takip eden ilk 15 senemizde yabancı markalar için üretim yaptık.

Bu süreçte edindiğimiz tecrübe ve sektörel bilgilerimiz doğrultusunda, 1998 yılında kendi markamız olan idilbaby'yi yarattık. 0-2 yaş bebeğinin temel ihtiyaçlarını karşılayan Idilbaby’e, 2004 yılında Mamino katıldı.Şık pantalonlar, cool ceketler, birbirinden güzel elbiseler Mamino etiketiyle 2004’ten bugüne  0-6 yaş arası  tarz sahibi bebeklerle buluşuyor.

 GÜVENLİ VE ŞIK KIYAFETLER

Bebeklerinin dış görünüşü kadar sağlığına da önem veren anneler için özenle hazırlanan  İdilbaby&Mamino markalı kıyafetlerimizin tümü ipliğinden çıtçıtına kadar, hassas tenlere zarar vermeyecek kumaşlardan, kanserojen madde, AZO ve fitalat gibi zararlı maddeler içermeyen aksesuarlardan üretiliyor.

Her ay tonlarca ipliğimiz büyülü bir yolculuğa çıkıyor. Önce  güvenli ve hijyenik koşullarda dokunuyor ardından birbirinden  canlı renklere bürünüyorlar. Son olarak kesilip güzel modellere dönüşmek üzere üretim merkezlerimize doğru yolculuklarına çıkıyorlar. Üretim bandındaki bu yoğun fakat keyifli süreç adım adım takip ediliyor. 

Annenin bebeğine güvenle giydirdiği ürünlerimizi görmek ise bizim için paha biçilemez bir mutluluk …

MİLYONLUK ÜRETİM KAPASİTESİ

2014 yılında Idilbaby ve Mamino markalarımızla yıllık milyonlarla ifade edilen parça üretimimiz, modern üretim ve satış tesislerimiz ve dünyaya ihraç ettiğimiz üstün kalitemizle, Türkiye’nin en büyük, modern ve iddialı bebek giyim firmaları arasında olmanın gururunu yaşıyoruz.

KOLAY VE KEYİFLİ ALIŞVERİŞ

Türkiye çapındaki 20 mağazamızda deneyimli kadromuz ve online satış ekibimiz kolay ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunmak için sizleri bekliyor…

  1. Bebek Arac ve Gerecleri
  2. Bebek Giyimi

İdil Baby Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

İdil Baby Şartlar & Koşullar

  • Otomotiv sektöründe hizmet eden ve Araç takip sistemi ürünlerinin pazarlama faaliyetini ve teknik destek hizmetleri sağlayabilecek yapıya sahip olan firmalar ürünlerin satışını gerçekleştirebilmektedir. Vergi kaydı bulunan ve ürünün pazarlamasını yapabilecek firmalar 2.000 TL. lik bir sermaye ile kendi bölgelerinde turuncu araç takip ürünlerinin satışlarını yapabilirler.

İdil Baby Fotoğraflar

İdil Baby 0
İdil Baby 1
İdil Baby 2
İdil Baby 3
İdil Baby 4
İdil Baby 5
İdil Baby 6

Bebek ve Çocuk Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör