Has Akvaryum

Has Akvaryum Bayilik Açıklaması

Has Akvaryum Bayilik

Has Akvaryum Bayilik Hakkında : HAS akvaryum 2004 yılında Ankara da çalışmalarına başladı. Ekibimizin kadrosunu kuruluşumuzdan bu güne aktif, dinamik ve konusunda bilinçli çalışanlar oluşturdu. 2004 yılından itibaren oluşturduğumuz ekip ile, Akvaryum sektöründe tecrübe ve uzmanlığımızı geniş ürün yelpazemizle artırarak uygun fiyat ve kaliteden ödün vermeden Ankara ve İç Anadolu bölgesinde etkin dağıtım ve müşteri odaklı çalışmasıyla hızlı bir yol kat ettik. 

Has Akvaryum Bayilik ve Bayilik Başvurusu 

HAS AKVARYUM ,bugün yurt dışından yaptığı ithalatıyla bünyesinde 10 marka (SOBO, HOPAR, DEGENBAO, AQUA MASTER, YUEMEİ, LANGHU, CHUANGHI, YOUDA, AİR, ASTRA vb. ), 2500 çeşit ürün, Türkiye bünyesindeki BİYOTEKNİK, MARKİMYA, LORA, ŞADANLAR, TETRA, TROPİCAL, WİTTE MOLEN, MAX ürünlerin dağıtımı yapan, Türkiye’nin pet ve akvaryum ürünleri tedarikçisi olmuş durumdadır. Ayrıca şirketimiz ithal ve yerli birçok balık ve bitki çeşidini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Has Akvaryum Bayilik Başvurusu

HAS AKVARYUM BAYİLİK BAŞVURULARINI SADECE SEKTÖRDE BULUNAN ARKADAŞLARIMIZIN YAPMASINI RİCA EDERİZ. BAYİLİK BAŞVURUSUNDAN SONRA LÜTFEN TELEFONLA ARAYARAK BİLGİ VERİLMESİ RİCA OLUNUR. Has Akvaryum Bayilik Başvurusu yapmak için bu Has Akvaryum Bayilik Başvuru Formu linke tıklayınız. Has Akvaryum Bayilik Başvurusu yaptığınıza dair bilgi vermek için ve Has Akvaryum Bayilik, Has Akvaryum Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

 

Has Akvaryum Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR