Genpower Jeneratör

Genpower Jeneratör Bayilik Açıklaması

Genpower Jeneratör Bayilik

Genpower Jeneratör Bayilik Hakkında : Elektrik enerjisi bulunduğu ilk günden bu yana önemini yitirmeden korumuştur. Günümüz teknolojisi ise, anlık bir kesintiye dahi tahammül etmeyen seviyelere ilerlemiş, hayati önem taşıyan sistemlerin, işlevlerin temeli haline gelmiştir. 

JENERATÖR; bu gelişmelerle birlikte; gerek olduğunda kullanılacak bir üründen, gerek olması ihtimaline karşı bulundurulması şart olan bir ürün özelliğine kavuşmuştur. Genpower Jeneratör, üretim yolculuğuna başladığı 2000 yılından itibaren, ürettiği ürünün öneminin, geliştirilmesi gerekliliğinin bilinci ile ilerlemiştir. 

Genpower Jeneratör Bayiliği Veriyor Hala kurucusu olduğu firmanın yönetim kurulu başkanlığını sürdüren Müjdat Uslu, uzun yıllar satışını yaptığı jeneratörün, üretimine de başlayarak bir Türk markasını tüm dünyaya tanıtmayı hedeflemiştir. Firma üretiminin 10. Yılını; dünyanın tek çatı altında en büyük kapalı alana sahip jeneratör fabrikasının yapımını tamamlayarak kutlamıştır. Tüm dünyanın büyük bir kriz ile karşı karşıya olduğu yıllarda tamamlanan bu büyük yatırım, üretime başladığı günden bu yana, birçok devlet büyüğü, uluslar arası firma yetkilileri, teknik ekip ve heyetlerce ziyaret edilmiş, büyük beğeni toplamıştır. Genpower Jeneratör, Türkiye’den dünyaya, dünyadan Türkiye’ye bakan, gördüklerini değerlendiren, kendisine hedefler seçen global bir vizyona sahiptir. Bu sebeple üretiminin yarısından fazlasını ihrac ederken, kendi ülkesinde gerçekleştirdiği kaliteli üretim, dürüst ve dünya standartlarında ticaret ile müşterilerini memnun etmiş, markasından, yüksek temsil yeteneğine sahip bir değer meydana getirmeyi hedeflemiştir. Hem yerel hem uluslar arası arenada; verdiği hizmetin karşılığını, güçlü sadık ve aktif bir satış-dağıtım ağına sahip olarak almış, üretim teknolojilerini geliştirme imkânı bulmuştur.

Formula 1 Night Race 2011, Turkcell , Vodafone, Avea; Türk, İtalyan, Amerikan Orduları; farklı ülkelerdeki stadyumlar, devlet binaları,oteller gibi dünyanın takip ettiği kurum ve organizasyonlarda , yeşil kabinleri ile gözden kaçmayan jeneratörlerini kullanıma sunmuştur. Ankara Temelli’de faaliyet gösteren fabrikasında Genpower, sadece Avrupa’da eşleri bulunan ileri teknoloji üretim araçlarını kullanmaktadır(lazer, abkant makineleri, saç üretim, boya, şasi üretim tesisleri, test birimleri vb).Hammadde ve yarı mamul kullanımında; dünyada ilk sıralara giren devlerin, Türkiye yolculuklarına başladıkları ilk günden itibaren uzun yıllar süren partnerliğini yapmış, teknik ekibine bu sayede ileri düzeyde eğitim verme, çatısı altında diğer firma ekipleriyle buluşturma şansı yakalamıştır. Genpower tesislerinde üretilen, 1 kVA'dan 3500 kVA'ya kadar dizel, benzinli jeneratörler, kaynak jeneratörleri, aydınlatma kuleleri (ışıldaklar), tarım ürünleri (çim biçme makinesi, çapa makinesi, su pompası,süt sağma makinesi vb.); basit ve PLC'li senkronize sistemleri profesyonel bir ekibin çalışmaları sonucu düşük maliyet ve üstün teknik özelliklere ulaşmıştır.

Müşterilerine daha iyi hizmet vermek, farklı klaslarda ürünleri, farklı lokasyonlarda, müşteri isteklerine uygun ve hızlı sunabilmek için, Genpower Jeneratör yatırım ekibi, sürekli dünya pazarındaki fırsatları takip etmektedir. Çok yakında, doğal gazla, LPG ile, Bio Dizel ve Bio gaz ile, ağır yakıtla çalışan jeneratörlerini ve bunlara ilave olarak marin jeneratör setlerini de büyük bir mutlulukla müşterilerinin hizmetine sunacaktır. (2012 yılı içerisinde) Genpower Çin Fabrikası (Wuxi ) Ağustos 2011 ‘de faaliyete geçmiş, büyüyen Pazar ve sektörden faydalanarak, denizaşırı başarılara konsantre olmuştur. Dünya’nın en önemli ticaret ve dağıtım merkezlerinden biri olan Singapur’da; Genpower Asia satış &dağıtım merkezi kurulmuştur. Bangladeş(Dhaka) , Endonezya(Jakarta) ,Vietnam, Hindistan(Chenai) da satış ve servis merkezleri açılarak, yüksek potansiyele sahip olan bu ülkelerde yapılan satışlarının Genpower merkez ofisilerinden gerçekleştirilmesi sağlanmıştır.

Çok yakın zamanda Amerika’da, New Jersey eyaletinde 13.000 m2 alanda Amerika Kıtası satış ve dağıtım merkezi açma hazırlığı yapılmaktadır. Firma Avrupa pazarını hedef alarak Almanya’nın Berlin şehrine bağlı Frankfurt Oder bölgesinde 17.000 m2 ‘lik alanda kurulacak olan fabrikanın inşaatına devam etmektedir. Almanya’da açılacak olan Genpower Jeneratör fabrikasında standart, benzinli, dizel jeneratörlerin yanı sıra biodizel, doğalgaz, fueloil ile çalışan jeneratörler de imal edilecektir. Genpower jeneratör’ün Almanya’da açılacak olan fabrikası ve yeni ürün grupları ile Avrupa pazarının önde gelen markaları arasında en üst sıralara çıkması hedeflenmektedir. Büyük bir aile olarak Genpower, geçmişten bugüne taşıdığı değerler, sektörüne yaptığı yatırımlar, üretime ve teknolojiye verdiği önem ile tesisinin kapılarını her zaman siz ilgililere açık tutmakta, değerli talep ve görüşlerinizi profesyonel yaklaşımla yanıtlamaya hazır bulunmaktadır. 

Bugün için; Genpower, Türkiye de Pazar lideri, Avrupa da ilk üçün içerinde ve dünya pazarında ise bu yıl itibariyle dünya altıncısı olmuştur. Son beş yıldır Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde basamakları çıkarak yer almaktadır, yine Türkiye’ n en büyük ihracatçılar listesinde en ön sıralarda yerini almaktadır. Dünyanın yüzden fazla ülkesinde gerek bayileriyle, gerek servisleriyle, gerek reklamlarıyla gerekse de katıldığı fuarlarda Türk Bayrağını ve Türk Markasını gururla sergilemektedir. Türkiye’ nin ve Türk milletinin tanıtımına da katkıda bulunmasıyla ayrı bir mutluluk yaşayan Genpower Ailesi, yüksek hedeflerinin peşinden hızla koşmaya ve sektörde bir numara olmak için insanüstü çalışmalarına devam etmektedir. Türk insanının, üstün nitelikli genlerini temsilen ‘’GEN’’ ve gücünü temsilen ‘’POWER’’, kelimelerinden oluşan bu milli marka ‘’GENPOWER’’ önümüzdeki beş yıl içerisinde sektörde dünyanın ilk üç büyüğünden birisi olacaktır. Bu büyük hedefin bizi kamçılamasıyla adeta coşan ve koşan GENPOWER Ailesi, sadece ve sadece bu hedefe odaklanmış ve bunu getirdiği sorumlulukla çalışmalarına devam etmektedir. 

SATIŞ POLİTİKAMIZ Genpower Jeneratör, satış politikasını; ‘satış ve satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışı ve kaliteden taviz vermeyen çizgisiyle, yurt içi ve yurt dışında, enerji sektörünün lider ismi olmak’ olarak belirlemiştir. Bayi ve distribütörlerinden oluşan geniş satış ve hizmet ağıyla Genpower, belirlediği satış politikası ve stratejik hedefler doğrultusunda en etkin satış ve satış sonrası hizmete ve en kaliteli ürüne imza atabilmek için güvenilirliği dünyaca kabul görmüş motor ve alternatör üreticileriyle çalışmaya devam etmektedir.

Genpower Jeneratör Bayilik Başvurusu

Genpower Jeneratör Bayilik Başvurusu yapmak isteyen yatırımcı / girişimciler vermiş olduğum bu linkten giriş yaparak Genpower Jeneratör Bayilik Başvuru Formuniteliğinde olan formdan Genpower Jeneratör Bayilik Başvurusu yapabilirler. Genpower Jeneratör Bayilik, Genpower Jeneratör Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğum iletişim bilgilerinden jeneratör bayiliği veren firma ile irtibat kurabilirsiniz.

 

Genpower Jeneratör Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR