Frk Elektronik

Frk Elektronik Bayilik Açıklaması

Frk Elektronik Bayilik

Frk Elektronik Bayilik Hakkında : Firmamız 2014 yılında güvenlik sistemleri üzerine kurulmuştur. Sizleri en iyi noktaya getirmek için çalışan, Dünya’nın ilk ve tek masaüstü viral tanıtım sistemi “diyebiliriz. 

Frk Elektronik Bayilik ve Bayilik Şartları Bugüne kadar birçok firmaya reklam ve tanıtımları konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi… 

 Frk Elektronik Bayilik ve Bayilik Şartları 2013 yılından beri hizmet veren FRK Güvenlik için de “biz kimiz ?” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık. Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor. FRK Güvenlik’ı biraz daha yakından tanıdığınızda başka programlardan biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda “Farklıyız…” diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır reklam ve tanıtım alanlarında hizmet veriyoruz. 

Peki FRK Güvenlik, diğer reklam programlarından ya da scriptlerinden neden farklıdır?

 Çünkü; Her şeyden önce; “İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. FRK Güvenlik ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

Bizler küçük bir ekibiz ancak binlerce programı devirebilecek gücü sizlerin bizlere desteği ve bizlerin FRK Güvenlik’a bağlılığımızla sağlıyoruz. “İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.” Belki hiçbir yazılım firmasının yapmadığı kadar çok tasarım, web tasarımı, web teknolojileri ve reklamcılık gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

Bu nedenle sizlere Dünya’nın en iyi viral tanıtım programı olduğumuzu gönül rahatlığı ile söyleyebiliyoruz. “Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.” Diğer yazılım firmalarından farklı olarak kendimize örnek aldığımız hemen hemen tüm tasarımcılar ve programcılar yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler ya da ekipler. Bu kişilere ulaşarak sürekli olarak dışarıda işimizin nasıl yapıldığını daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterimizin işini yurtdışında başarı ile sürdüren firmaların reklam, tanıtım ve web tasarımlarını inceliyoruz ve bu projeleri örnek alıyoruz.

Bu nedenle her zaman sizler için en iyisini vermeyi başarıyoruz. “Bahane değil çözüm üretiyoruz.” Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken“bahaneler” değil“çözümler” üretiyoruz. Firmanızın tanıtıma ihtiyacı olduğu zaman neden binlerce TL harcamanıza göz yumalım.

En uygun fiyatlarla en hızlı ve kaliteli viral reklamı sizler yapabilirsiniz.“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.” Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm arkadaşlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. Elbette FRK Güvenlik’ı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. Bizi yakından tanımak için neden iletişim sayfamızı ziyaret etmiyorsunuz? 

Firma ismi: FRK ELEKTRONİK 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1 

Franchising / Bayilik Destekleri:Pazarlama, Bölge Koruması

Frk Elektronik Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilik şartı aranmamaktadır, yatırım maliyeti 0’dır.

Frk Elektronik Bayilik İletişim Bilgileri

 

Frk Elektronik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR