Focaccia Fırın

Bayilik Vererek Büyümesini Sürdüren Focaccia Fırın Yurt Dışında Da Şubeler Açmayı Hedefliyor.

Focaccia Fırın Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* 12 bin 500 euro + yüzde 7 royalty bedeli Toplam yatırım bedeli: 30 bin euro

Focaccia Fırın Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Focaccia Fırın Bayilik Açıklaması

Focaccia Fırın Bayilik

Focaccia Fırın adı altında faaliyet göstermeye başladığımız günden beri en farklı lezzetleri en yüksek kalitede ve en ekonomik fiyatlar ile sunmayı hedefliyoruz. Fırın konseptine farklı bir tat katmak için özel tariflerimizi özenle hazırlanmış mimari konseptimiz içerisinde müşterilerimize sunuyor ve bu deneyimi ülkenin farklı noktalarına taşıyabilmek için bayilik vermeyi tercih ediyoruz. Zengin çeşitlerimizi deneyimimiz ile birleştirerek müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşıyabilmek adına aralıksız olarak çalışıyoruz. Gıda sektöründeki en iddialı isimlerden olan Focaccia Fırın markasının bilinirliğini artırmayı, müşteri memnuniyeti ilkelerimizden taviz vermeden getirdiğimiz çağdaş konsept ile sektördeki Pazar payımızı artırmayı planlıyoruz.

Focaccia Fırın Bayilik Şartları

Focaccia Fırın bayilik almak isteyen girişimcilerimizden marka isim bedeli alıyoruz. Açılacak olan işletmelerimizde metrekare inşaat maliyetimiz 1000 EURO + KDV olup mağazalarımızı girişimcilerimize anahtar teslim olacak şekilde hazırlıyoruz. Girişimcilerimizin konsept dışı istekleri ya da öngörülen markalardan farklı olarak marka tercihleri olması durumunda bunları metrekare maliyetinin dışında olarak yansıtıyoruz. Ayrıca, lokasyonun özelliği nedeniyle bire bir ekstra oluşan maliyetleri de standart metrekare maliyet rakamlarına dahil   etmiyoruz. İnşaat metrekare maliyeti tutarına ait ilk 50.000 TL’yi, çalışma akdinin resmiyet kazanabilmesi adına sözleşme esnasında; proje bedelinin % 80’ini lokasyon onaylandığında çizim yapılmadan önce, kalan % 20’sini de mağaza tesliminde tahsil ediyoruz. Markamızdan bayilik almak isteyen girişimcilerimizin maliyetler ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçmelerini öneriyoruz.

Focaccia Fırın bayilik almak isteyen girişimcilerimizin başvurularını sözlü ya da yazılı olarak kabul ediyoruz. Başvuru markamız yetkililerince değerlendiriliyor. Olumlu sonuçlanması durumunda franchise sözleşmesi imzalıyoruz. 

Focaccia Fırın Bayilik Avantajları

Focaccia Fırın olarak tüm ürünlerimizin tazeliği, lezzeti ve hijyen kurallarına uygunluğu konusunda iddialıyız. Bu sayede Focaccia Fırın bayilik alan girişimcilerimiz de markamızın sadık müşterilerine hizmet verme ve müşteri potansiyellerini düzenli olarak artırabilme imkanını elde edebiliyorlar. Markamıza yatırım yapmak isteyen girişimcilerimize seçilen lokasyona göre; fırın – cafe, restaurant ya da kiosk olarak kurgulanabilen konseptlerimiz arasından en uygununu seçme avantajını sunuyoruz. Geleneksel lezzetlerin yanı sıra, sıra dışı lezzetlerimizi de geliştiriyor ve bu sayede farklı damak zevklerine sahip müşterilerimizi de mutlu etmeyi başarıyoruz. Ayrıca markamız tarafından düzenlenen reklam ve tanıtım kampanyaları sayesinde Focaccia Fırın bayilik alan girişimcilerimizin müşteri kitlelerini geliştirmelerine ve karlılıklarını artırmalarına katkıda bulunuyoruz.

Focaccia Fırın Bayilik Destekleri

Markamız ve girişimcimiz arasında bayilik sözleşmesinin imzalanmasının ardından seçilen lokasyona ziyaret gerçekleştiriyor ve lokasyon onaylandığı takdirde mimari çizim sürecini başlatıyoruz. Eğer lokasyon onaylanmazsa doğru lokasyonun belirlenmesi noktasında girişimcimize destek sağlıyoruz. Lokasyon onaylandıktan sonra proje ve inşaat sürecini başlatıyoruz. Cadde konseptinde ortalama 50 iş gününde mağazalarımızı teslim ediyoruz. Ancak metrekareye göre sürenin azalması ya da artması gibi durumlarla karşılaşabiliyoruz. 

İnşaat süreci tamamlandıktan sonra eğitim programımızın hazırlanıp uygulanmasına geçiyoruz. Eğitim koordinasyonlarımızın öngördüğü süre boyunca sistemi bayilerimiz ile birlikte işletiyor ve ardından yetkiyi kendilerine devrediyoruz. 

Verdiğimiz bilgi ve danışmanlık hizmetleri, doğru ekipmanların temin edilmesi, pazarlama desteği ile ürün ve hizmet standartları konusundaki bilgilendirmelerimiz sayesinde bayilerimizin karşılaşabilme ihtimali olan risk ve işletmecilik sorunlarını minimize etmeyi hedefliyoruz.

 

Focaccia Fırın Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR