Evodelife

Evodelife Bayilik Açıklaması

Evodelife Bayilik

Evodelife Bayilik Hakkında : Türkiye’de ve Dünya'da geleceğin teknolejilerini evinize taşımayı hedefleyen EVODELİFE başlangıç olarak resimli Cam Radyatör, resimli Aliminyum Radyatör ile einizi ısıtan ve yaşam alanınız olan salon,yatak odası mutfak ve çalışma ofislerinizi Cam Fayans ile hayallerinizi süsleyen yerlerin resimlerini ile dizayn etmektedir. 

Evodelife Bayilik ve Bayilik Şartları 

Seçkin Yönetim kadromuz ve profersonel ekibimiz ile arge çalışamsı geliştiren EVODELİFE yeni tasarımları ile her iklim şartlarına uygun ürünler hizmetinize sunmaktadır. Türkiye başta olmak üzre Dünya'nın her köşesine iş ortaklarımız ( Bayilerimiz ) kanalı ile sizlere ulaşmayı amaçlayan EVODELİFE sizin memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak için bütün alt yapısını ve yapılanmasını tamamlamıştır. 

ELEKTRİKLİ VE SULU CAM ISITICI (TASARRUFLU+TABLO ŞEKLİNDE) NE İŞ YAPARIZ 

Evodelife Bayilik ve Bayilik Şartları 

• EVODELİFE Cam Radyatör dekoratif özelliği ile pencere altı ve koltuk arkasın da saklama derdini ortadan kaldırır.

• Mekanın en gözde yerine montaj edebilirsiniz.

• Camın doğal yapısından kaynaklanan geç soğutma işlemi sayesinde daha geç rektefe olmaktadır.Bir başka deyil ile kombiniz 7 lt su yerine 2.5 lt su ile aynı ısıyı vermekle kalmayıp daha geç soğuduğu için uzun süre gaz açmamakta ve bu size hem işinizde hem evinizde büyük tasarruf saglamaktadır. 

• Ülkemizin yurt dışında 23 miyar dolar doğal gaz alımı dikkate alırsak,Cam Panel kullanımı ülkemiz için 2.5 milyar dolardan daha fazla bir tasarruf sağlama otansiyeline sahiptir.

• Ülkemizde ve Dünya da daha tasarruflu dekoratif ve sağlıklı bir ısıtmayı amaç edindik.

• Sobadan döküm radyatöre,Döküm radyatörden Cam Peteklere yeni bir dönem başlattık.

• Standart metal türü radyatörler,ızgaraları ile bünyelerinde toz,kir,saç vb maddeleri tutarak toz akarı mikrop,bakteri,virüs gibi zararlı mikro organizmaları barındırır.Oda içinde dolaşan dinamik hava ızgaralardan gecerek ek odanın tüm havasını tozlandırarrak kirletir.Bu nedenle standart metal radyatörler kirli havayı oda içinde dolaştırır.

EVODELİFE NEDİR 

Ben neyim… Ne yaparım… Aranıza neden katıldım?

• Ben bir radyatörüm…

• Yani bir ısıtıcıyım fakat normal sınıflarımdakilerden çok farklıyım.

• Çünkü ben dünyada tekim, bir ilkim…

• Daha ince, daha zarif, daha dekoratif, daha hijyenik, daha ekonomik ve daha doğalım…

• Çünkü ben, daha az su taşımam dolayısı ile daha az enerji tüketirim…

• Daha çabuk ısınır ama çok daha geç soğurum…

• Çünkü ben, böceklenmeye ve bakterilere geçit vermem, özellikle yaşlılar ve çocuklar için çok zararlı olan toz zerreciklerini havalandırıp sağlığınızı tehdit etmem…

• Tamamen yerli bir düşüncenin ve yerli malzeme kullanılarak, hayatınıza renk katmak ve hizmetinize sunulmak üzere sizin için özel olarak üretildim…

• Beni artık görünmeyen yerlere saklayıp, benden utanmayacaksınız…

• Çünkü ben bir tasarım harikasıyım…

• Beni yaşamınızın baş köşesine, memleketinizin bir manzarası, köyde ki bir akarsu, tatilde gördüğünüz bir grup, en sevdiğiniz varlığın resmi, ünlü bir tablo, çocuğunuzun odasında onun sevdiği bir çizgi film kahramanı olarak göreceksiniz…

• Ve ben asıl işimi unutmayarak, çok ama çok büyük bir keyif ile sizi ve ailenizi, sevdiklerinizi ısıtacağım…

• Çünkü ben bir radyatörün (kalorifer peteğinin-ısıtıcının) hayal edilebileceği en faydalı, en güzel ve en son şekliyim…

• Lütfen beni de ailenizin içine alır mısınız? Sımsıcak Sevgilerimle… 

CAM FAYANS Banyonuzu yeni tasarımlarımız ile zenginleştirmeyi amaçlayan EVODELİFE görselliği ve hijyeni de bir araya getirerek yeni çağın estetiği cam fayansı sunmuştur… Estetik zevklere hitap eden mutfaklara uygun şıklığı ile yeni çağın estetiği olan cam fayansı EVODELİFE sunmuştur. Her ürünümüzde oldugu gibi EVODELİFE Cam Fayans olarak şıklığı Ev ve ofislerinize Taşıdık… 

SIK SORULAN SORULAR EVODELİFE CAM RADYATÖR TASARIMI NASILDIR? 

Ön yüzeyi çift cam arasına lamine edilmiş değişik resimlerden oluşan Arka modülü yine cam dan oluşan ve arasında ısıtma tertibatının bulunduğu bir tasarım harikasıdır. 

EVODELİFE CAM RADYATÖR GÜVENLİDİR Güvenli Cam sıralamasında ilk sırada yer alan lamine cam estetiği ile güvenlik kaygılarınızı geride Bırakıyor.Zor kırılır ,kırıldığında dağılmaz ve yaralanma riski son derece düşüktür.Sağlıklı ve güvenli Bir kullanımı vardır. 

EVODELİFE CAM RADYATÖR ÖMÜRLÜDÜR İleri teknoloji ile üretilen EVODELİFE desen filimler in iç katmanlarda yer alması nedeniyle ,desenin yıpranması figürlerin bozulması olasılığı mümkün değildir. 

EVODELİFE CAM RADYATÖR DOĞALDIR Doğal malzemeden,camdan üretilir.Bu nedenle toksin,radyoaktif ve kansorejen maddeler İçermez.Yaşadığınız ortamda çok daha sağlıklı nefes alabilirsiniz.Bu estetik ürün yaşadığınız ortamları çok daha sağlıklı kılar. 

EVODELİFE CAM RADYATÖR HİJENİKTİR Yüzeyindeki gözeneksiz yapısı sayesinde bakteri barındırmaz.Son derece hijyenik ve temizliği kolaydır.Avrupa birliği ülkelerinin lamine cam kullanımındaki artışı ve kullanıma teşviği gelecekte Ülkemizde de konut ve ofis uygulamalarında cam standartlarının lamine cama dönüşeceğinin habercisidir. 

ASTIM HASTALARI VE ÇOCUKLAR İÇİN NEDEN SAĞLIKLI VE HİJYENİKTİR ? 

Ürünümüz %80 camdan oluşmaktadır.Gözeneksiz doğal bir üründür,bünyesinde toz barındırmadığı için hava hareketinde toz ve mikroplanın oda içinde hareketini engeller. 

BEN ÇOCUĞUMUN FOTOĞRAFINI YADA ÖZEL BİR RESİM UYGULAYABİLİR MİYİM ? 

Her türlü fotoğraf/resim uygulaması mevcuttur. 

HAVLU PAN ÜRÜNÜNÜZ VARMI? 

EVODELİFE Cam Radyatörü, "Havlupan" olarak banyonuzda aynalı görebilirsiniz. Banyo sırasında aynanızın buğulanma problemi ortadan kalkar. 

IŞIKLANDIRMA VAR MI? 

Eğer istenirse ürün ile duvar arasında kalan boşluğa istenen renkte led monte edilerek aplik gibi aydınlatma sağlanabilir. 

FİRMA İSMİ: EVODELİFE 

BAYİLİK KATEGORİSİ: ELEKTRİKLİ ISITICI 

KURULUŞ YILI: 2014 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 5

Evodelife Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: SÖZLEŞME + ŞARTLARI 

BAYİLİK DESTEKLERİ: REKLAM DESTEĞİ.

 

Evodelife Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR