Etic Elektrik

Etic Elektrik Bayilik Açıklaması

Etic Elektrik Bayilik

Etic Elektrik Bayilik Hakkında Açıklama : Etic Elektrik Enerjisi Perakende Satış (ETİC), 2014 yılının sonlarına doğru IC Holding bünyesinde, IC İçtaş Elektrik Toptan Satış ve Ticaret A.Ş’nin bir markası olarak müşterilerine perakende elektrik satışı konusunda hizmet vermektedir.  

Etic Elektrik Bayilik Kısa sürede birçok Üniversite, Hastane, Kamu Kurumu, Belediye ve orta/büyük ölçekteki özel Sanayi ve Ticarethane Kuruluşlarını portföyüne katmıştır. Hızla büyüyen şirketimiz Hidroelektrik Santrallerine sahip olup , üretim gücüyle ve satış tarafındaki uzmanlığıyla müşterilere avantajlı fiyatlar sunabilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve yenilikçi bakış açısıyla enerji sektörünün önemli bir aktörü olma hedefine doğru yola çıkan Şirketimiz, Trakya Bölgesi haricinde Tüm Türkiye’de birlikte çalışacağı bayi adayları aramaktadır. ETİC ELEKTRİK TÜRKİYE’DE BAYİLERİNİ ARIYOR, GİRİŞİMCİLERE YEPYENİ BİR KAZANÇ FIRSATI SUNUYOR! ENERJİ SEKTÖRÜNDE HIZLA BÜYÜYEN ETİC ELEKTRİK, BAYİ ADAYLARINI ARIYOR. TÜRKİYE’NİN HER BÖLGESİNDE BÜYÜMEYİ HEDEFLEYEN ETİC ELEKTRİK, KOBİ’LERE, ESNAFLARA, MESKEN MÜŞTERİLERİNE İKİ ANLAŞMA İLE SATIŞ YAPABİLECEK GİRİŞİMCİ BAYİLERLE ÇALIŞMAK İSTİYOR. TEK YAPMANIZ GEREKEN AŞAĞIDAKİ İLETİŞİM NUMARASIYLA İRTİBATA GEÇEREK ETİC ELEKTRİK AİLESİNE KATILMAK! 

IC ENERJİ Kimdir? Enerjinin her alanında var olmayı vizyon edinen IC İBRAHİM ÇEÇEN Yatırım Holding A.Ş, 1998 yılından bu yana enerji üretimi, santral inşası ve işletmesi, elektrik dağıtımı ve perakende satışı, yurt dışı piyasalarla enerji ticareti gibi birçok alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. IC Enerji, yerli ve yenilenebilir kaynaklara yaptığı yatırımlarla Türkiye’nin en büyük elektrik üreticilerinden biridir. IC Enerji, işletmeye alıp elektrik üretimi yaptığı 378 MW kapasiteli 8 hidroelektrik santraline sahiptir. Buna ilave olarak özelleştirme ihalesini 2,67 milyar dolar bedelle kazandığı, Türkiye’nin toplam termik santral gücünün %11,5’ine tekabül eden 1.050 MW’lık Yeniköy & Kemerköy yerli kömür santralleri ile 2015 yılında toplam gücünü 2.193 MW’a yükseltmiştir. 

ETİC Elektrik Kimdir? ETİC Elektrik; 1969 yılında kurulan IC Holding bünyesinde, 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren IC IÇTAŞ Elektrik Toptan Satış ve Ticaret A.Ş.’nin markasıdır. Birçok Üniversite, Hastane, Kamu Kurumu, Belediye, Organize Sanayi Bölgesi, orta/büyük ölçekteki özel sanayi ve ticarethane kuruluşlarına elektrik satışı yapan ETİC Elektrik, Türkiye’nin en büyük elektrik üreticilerinden biri olan IC Enerji’nin gücü ve IC Holding’in birikimi ile binlerce müşteriye avantajlı fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve yenilikçi bakış açısıyla enerji sektörünün önemli bir aktörü olma hedefine doğru yola çıkan Şirketimiz, Trakya Bölgesi haricinde Türkiye’de uzun süre birlikte çalışacağı bayi adaylarını aramaktadır.” 

Firma ismi: ETİC Elektrik 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 20 

Franchising / Bayilik Destekleri: Pazarlama

ETİC Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Ürün Hizmet Kapsamı : İndirimli Elektrik Enerjisi Satışı Hedef Bölge ve Şehirler: İstanbul, İzmir, Konya, Ankara, Adana, Kocaeli, Bursa, Antalya, Samsun, Kayseri, Denizli, Mersin, Muğla, Sivas, Trabzon Hedef Kitle:Ticarethane ve mesken müşterileri. KOBİ’ler, Esnaflar Örn: Restoran, akaryakıt istasyonu, vb. Bayi Tercih Kriterleri: Tercihen daha önce elektrik enerjisi işi yapmış; sigorta, Gsm, internet & telekomünikasyon, fatura ödeme merkezi, otomasyon programları satışı yapan bayi adayları Genel Kriterler: - Ticari faaliyet sürdürüyor olmak ve hizmet faturası kesebilmek, - Enerji sektöründe herhangi başka bir tedarikçiyle çalışmıyor olmak ve - Bölgesinde geniş bir çevreye sahip olmak. - Teminat talep edilmemektedir. - Ticari faaliyet sürdürüyor olmak, - Hizmet faturası kesebilir şekilde şirket sahibi olmak, - Ticarethane gruplarını ( restaurant, cafe, hastane, hotel, yurt, alışveriş merkezi, market, akaryakıt istasyonları, iş merkezleri vb.) ziyaret edip, elektrik satış sözleşmelerini imzalatacak satış ekibine sahip olmak veya münferiden bu çalışmaları yapabilecek durumda olmak, - Halihazırda elektrik satışı yapabilecek bir çevreye sahip olmak, - Enerji sektöründe herhangi başka bir tedarikçiyle çalışmıyor olmak. ETİC Bayilik Çalışma Koşulları Bayiler sözleşme başı ücret veya tüketim üzerinden komisyon alarak çalışacaklardır. Ticari koşullar başvurular neticesinde yapılacak görüşmelerde iletilecektir. Bayi adayları www.eticelektrik.com.tradresinden Bayi Başvuru Formu’nu doldurarak ya da aşağıdaki telefon ve e-mail adreslerini kullanarak başvurabilir. Tüm adaylara en kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Etic Elektrik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR