Esko Enerji

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Elektrik Bayilikleri

Esko Enerji Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Esko Enerji Bayilik Şartları

Geniş Müşteri çevresine Sahip Olmak, Hizmet Faturası Kesebilmek

Esko Enerji Bayilik Açıklaması

KURUMSAL

2010 Yılında Cantaş İç ve Dış Ticaret Soğutma Sistemleri A.Ş.ve Atılgan Enerji Ltd. Şti’ nin ortaklıklarıyla hizmete başladı. Yurtdışında uzun yıllardır büyük tüketicilere hizmet vermekte olan “ESCO-Energy Services Company” iş modelini yerinde ve defalarca inceleyerek, benzerini ülkemizdeki ticari ve hukuki altyapıya uyarlamak yoluyla Türk tüketicisinin de yabancı rakipleriyle girdi maliyetlerinde rekabet edebilmesine ve kesintisiz kaliteli enerjiye ulaşmasına destek olmaktadır.

Sermayesinin tamamı ödenmiş olan ESKO ENERJİ A.Ş. bünyesinde bulundurduğu deneyimli mühendis ve ticaret uzmanı kadrosu ve iş ortaklarıyla tüketicilerine tüm enerji ihtiyaçları için çözüm sunabilecek konumdadır.

Esko Şişli Elektrik Üretim A.Ş.; müşteri tesislerinde Esko Yap- İşlet modeli ile enerji santrali kurarak işletmesini yapar.

Perakende tarafında ise Esko Elektrik Enerjisi İthalat İhracat ve Toptan Satış A.Ş. elektrik enerjisi ithalat, ihracat ve ticareti ile büyük tüketimli müşterilerine ucuz elektrik enerjisi tedariki sağlamaktadır.

Esko Solar, 2014 yılı sonunda faaliyete başlamış olup, bir yandan grup içi PV yatırımları geliştirmekte, diğer yandan müşterilerine güneş enerjisi santrali yatırımı (EPC) hizmetleri sunmaktadır.

Esko Enerji serbestleşen ve gelişen toptan elektrik satış sektöründe, elektrik enerjisini mevcut tarifelerden daha ucuz ve ekonomik şartlarda sağlamak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak Kazan-Kazan ilkesini benimsemiş ortaklıklar kurarak, müşterilerine farklı tasarruf imkanları sunmaktadır.

ESKO’da yaptığımız her şey insanla başlar. Yeniliklere ve değişimlere açık, istekli, kendini ve işini geliştirmeyi hedefleyen, rekabetçi çalışma şartları ve gelişim fırsatı elde edebilen çalışanların olduğu bir işyeri olmak temel amacımızdır.Önümüzde bizi bekleyen önemli işler var. Güçlü rekabet koşulları altında vizyonumuz,alanımızda dünyanın en yenilikçi ve en modern markası olmak.

Ayrıca yeni nesil çevreci ve sürdürülebilir enerji kaynaklarının üretiminde ve insan odaklı teknolojilerin geliştirilmesinde lider olmayı hedefliyoruz. Bunu gerçekleştirmek için bizimle çalışacak yetenekli insanlara ihtiyacımız var. Tutkulu, enerjik, iş zekasına ve yenilikçilik anlayışına sahip insanlara. İnsanın gücüne inanıyoruz ve bütün potansiyelinizi ortaya koymakta sizi destekleyeceğiz. Sizden mi bahsediyoruz? O halde siz de bize katılın.

Başvurularınızı info@eskoenerji.com.tr adresine CV’nizi göndererek yapabilirsiniz.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: elektrik, enerji, kojenerasyon
  • Kuruluş Yılı : 2012

Esko Enerji Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR