Erkunt Traktör

Erkunt Traktör Bayilik Açıklaması

Erkunt Traktör Bayilik

Erkunt Traktör Bayilik Hakkında : Erkunt Traktör Sanayii A.Ş., 12 Eylül 2003 tarihinde, tamamen yerli sermaye ile kurulmuş ve bir yıl gibi kısa bir süre içinde, tasarımı tamamen Türk mühendisler tarafından yapılan, Türkiye'nin ilk gerçek yerli tasarım traktörünü üretmeye başlamıştır. Üretim, Ankara Sincan Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan 12.000 m²'si kapalı olmak üzere toplam 32.000 m² alanda gerçekleştirilmektedir. ERKUNT, traktör üretiminin yanı sıra hem kendi ürünleri hem de dünyadaki diğer önemli traktör üreticileri için hidrolik aksam üretimi de yapmaktadır. 

 Erkunt Traktör Bayilik ve Bayilik Başvurusu Üretime başladığı 2004 yılından bu yana geçen kısa sürede traktörlerinin yüksek performansı, düşük yakıt tüketimi ve bir sektör ilki olan 3 yıl garantisi ile Türk çiftçisinin güvenini kazanmış, sektörün önemli isimlerinden biri haline gelmiştir. Bugün itibarı ile ürün gamında 8 tip ve 77 farklı model traktör bulunmaktadır.

Türkiye'de üretilen ilk yerli tasarım traktör olmanın yanısıra, ERKUNT, ürettiği tüm traktör modelleri için Avrupa Birliği Homologasyon Belgesi almaya hak kazanmıştır. Bu vesile ile özellikle Avrupa kıtasına başlayan ihracat, Türk traktör sektörü için yine bir "ilk" olma özelliği taşımaktadır.

Erkunt Traktör Bayilik Başvurusu

Karşınıza gelen forumda konu başlığını seçiniz. Bu seçimi yaptıktan sonra Erkunt Traktör Bayilik Başvurusu veya Erkunt Traktör Servis Bayilik Başvurusu yapmış olacaksınız ve ilgili kişiler olumlu veya olumsuz yanıtla size dönüş yapacaktır. Dönüş yapan numaradan Erkunt Traktör Bayilik, Erkunt Traktör Bayilik Şartları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Erkunt Traktör Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR