Emsa Jeneratör

Emsa Jeneratör Bayilik Açıklaması

Emsa Jeneratör Bayilik

Emsa Jeneratör Bayilik Hakkında : EMSA Jeneratör, kesintisiz enerji talebini karşılamak üzere 1977 yılında Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek alternatör üretimine başlamış ve 13-1720 kVA arasında alternatör üretimiyle Türkiye'nin en büyük alternatör üreticisi durumuna gelmiştir. Daha sonraki yıllarda jeneratör üretimine de başlayan Emsa Jeneratör, konusunda uzman kuruluşlardan biri olmuştur. 

Emsa Jeneratör Bayilik 

CE , ISO 9001:2000 , ISO18001:2004 , ISO14001:2004 , GOST ,TSEK , TSE 12601 kalite belgelerine sahip olan firma, dünya kalitesinde ürettiği alternatörlerle, Deutz, Perkins, Volvo Penta, Weichai ve Cummins gibi dünyaca ünlü dizel motorlarını kullanarak 13-2500 kVA gücünde jeneratör imalatı yapmaktadır. Gerek yurt içinde gerek yurt dışında satış ve satış sonrası ağı bulunan EMSA Jeneratör, 30 yıllık tecrübesiyle sektöre büyük katkıda bulunmuş olup, koyduğu hedeflerle önümüzdeki yıllarda da Türkiye'nin jeneratör sektöründe yükselen yıldızı olmaya devam edecektir.

Emsa Jeneratör Bayilik Veriyor EMSA son zamanlarda Ar-Ge çalışmalarına daha geniş yer ayırmakta olup, ürettiği jeneratörler tüketicinin her türlü ihtiyacına cevap verecek şekilde dizayn edilmektedir. Sanayiye örnek olacak şekilde üretilen EMSA jeneratörleri üretim hatalarına karşı hizmete girdiği tarihten itibaren 24 ay garanti kapsamındadır. EMSA Jeneratör, yerinde ücretsiz güç keşfi ve montaj hizmeti vermekle birlikte 10 yıl yedek parça teminini garanti etmektedir. Yurt genelinde geniş bayi ve servis ağına sahip olan Emsa'nın temel ilkesi her koşulda müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Emsa Jeneratör Bayilik Ürünleri

  • DIZEL JENERATÖRLER
  • KONTROL PANELLERI
  • SENKRONIZE SISTEMLER
  • SES İZOLASYON KABINLERI
  • RÖMORK VE IŞILDAK

 

Emsa Jeneratör Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR