Ekbproje Enerji Kimlik Belgesi

Türkiye Geneli Enerji Kimlik Belgesi(Ekb) Belgesi Ve Enerji Verimliliği Danışmanlığı Yapmaktadır. Tüm Binalara Ait Artık Bir Enerji Kimlik Belgesi Olması Gerekir. Bunun Için Enerji Kimlik Belgesi..

EKBPROJE ENERJİ KİMLİK BELGESİ Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

EKBPROJE ENERJİ KİMLİK BELGESİ Bayilik Şartları

Daha önce Pazarlama Sektörde Tecrübeli Olması Yada Mimar, Mühendis, Yapı Denetim, Mantolama, İnşaat Firmalarında çalışmış Olmalıdır.
Pazarlama Sektöründe Deneyimli Olmak
İletişim Yönü Kuvvetli Olmak
Marka Standartlarında Hizmet Verebilmek

EKBPROJE ENERJİ KİMLİK BELGESİ Bayilik Açıklaması

EKBPROJE Enerji Kimlik Belgesi Bayilik     

EKBPROJE 2008 yılında inşaat ve proje alanında hizmet vermek üzere kurulmuş olup kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlar ile birleştiriyoruz. Marka olarak ekbproje.com üzerinden Türkiye genelinde Enerji Kimlik Belgesi bayiliği veriyoruz. Enerji Verimliliği Kanunu Bina Enerji Performans Yönetmeliği (5267 Sayılı) gereğince 01 Ocak 2020 tarihine kadar tüm binalarda Enerji Kimlik Belgesi bulunması gerekiyor. Bu belgenin bulunmadığı yapılar için alım - satım ve kiralama işlemlerinin yapılamaması durumu söz konusu oluyor. Enerji Kimlik Belgesi’ni Elektrik Mühendisi, Makina Mühendisi ve İnşaat Mühendisi uzmanlarımızın denetimi ile hazırlıyoruz. Enerji Kimlik Belgesi için gerekli olan evrakları müşterilerimizden aldıktan sonra 3 gün içerisinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sistemlerinde onaylatıp Enerji Kimlik Belgesi’ni bayilerimiz aracılığı ile müşterilerimize teslim ediyor ve ödemelerini alıyoruz.

EKBPROJE Enerji Kimlik Belgesi Bayilik Şartları

EKBPROJE Enerji Kimlik Belgesi bayilik almak isteyen girişimcilerimizin herhangi bir meslek grubuna dahil olması şartını barındırmıyor ve meslek fark etmeksizin tüm girişimcilerimize bayilik verebiliyoruz. Bayimiz olmak isteyen girişimcilerimizin web sitemizden bayilik başvuru formunu doldurmalarını ya da telefon aracılığı ile bize ulaşmalarını istiyoruz. EKBPROJE bayilik alan girişimcilerimizin yönlendirdiğimiz müşteriler ile iletişime geçip gerekli belgeleri almalarını ve bize mail ile göndermelerini talep ediyoruz. Enerji Kimlik Belgesi’ni düzenleyip bayilerimize gönderdikten sonra bu belgeyi müşterilerimize teslim etmelerini bekliyoruz. Enerji Kimlik Belgesi numarasının müşterilerimize bayilerimiz aracılığı ile iletilmesinden sonra müşterilerimiz belge numarasını ilgili Bakanlık sayfasından sorguluyorlar. Elden teslim, havale ya da EFT yolu ile ödemelerini gerçekleştiriyorlar. 

EKBPROJE bayilik almak isteyen girişimcilerimiz bayilik sözleşmemizi imzalayıp tarafımıza ulaştırdıktan sonra bayimiz oluyorlar. Ve kendileri adına bayilik lisanslarını düzenliyoruz. Bu aşamadan sonra kendilerin fiyat listemizi gönderiyoruz. Fiyatlarımız metrekare ağırlığına göre verilmekte olup bayilerimizin binanın metrekaresini öğrenmelerini ve fiyat listesinde buna denk gelen tutar üzerinden müşteri ile anlaşmalarını istiyoruz. Fiyatlarımızı her il için standart olacak şekilde uyguluyoruz. 

EKBPROJE Enerji Kimlik Belgesi Bayilik Avantajları

EKBPROJE Enerji Kimlik Belgesi bayilik alan girişimcilerimiz kısa sürede kazanmaya başlayabiliyorlar. Bulundukları ilde, ilçede, mahallede ve hatta binaları için enerji kimlik belgelerinin olup olmadığını sorgulayabiliyor ve tarafımıza binanın projelerini ilettikten sonra EKB bedelinin yaklaşık % 40’ını kazanabiliyorlar. Yasa gereği artık her evin EKB’si olması zorunlu olduğundan oldukça karlı ve yüksek potansiyelli bir sektörde markamızın güvencesi ile hizmet vermenin avantajlarından yararlanabiliyorlar. EKBPROJE  bayilik alan girişimcilerimiz fiyat listesi üzerinden % 40 kazanabiliyorlar. Bayimiz olduktan sonra bulundukları il sınırları dışındaki illere de satış yapma imkanı veriyoruz. Enerji Kimlik Belgesi on yıl süre ile geçerli olup on yıl sonunda yenilendiğinden sektörde sürekli büyüyen bir iş hacmi bulunuyor. 

EKBPROJE Enerji Kimlik Belgesi Bayilik Destekleri

EKBPROJE Enerji Kimlik Belgesi bayilik alan girişimcilerimizin bilgilerini, web sayfamızda bulundukları illere göre yayınlıyoruz. Ayrıca adlarına kartvizit ve Enerji Kimlik Belgesi hakkında broşürler bastırıp dağıtabilmeleri için kendilerine gönderiyoruz. Bayilerimizin bulunduğu il ve ilçeden tarafımıza ulaşan talepleri, bayilerimize yönlendiriyoruz. Bunun yanı sıra yaka kartı, ajanda, broşür, katalog bilgi ve dokümanları hazırlıyoruz. Girişimcilerimizin bayiliğini üç içinde aktif hale getiriyor ve bir an önce kazanç sağlamaya başlamalarını hedefliyoruz.

 

EKBPROJE ENERJİ KİMLİK BELGESİ Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç